Kraj

8 pomysłów na prezent dla strażaka

8 pomysłów na prezent dla strażaka

8 pomysłów na prezent dla strażaka

Święta to doskonała okazja do tego, aby podarować bliskim drobny upominek. Szukasz prezentu, który ucieszy strażaka i pasjonata straży pożarnej? Zapoznaj się z 8 ciekawymi pomysłami! 

Zastanawiasz się, jak wybrać prezent dla strażaka? Chcąc wywołać uśmiech na ustach obdarowanego, warto kierować się przede wszystkim jego upodobaniami. Jeśli osoba, dla której przygotowujemy prezent, jest prawdziwym pasjonatem pożarnictwa, dobrym rozwiązaniem będzie funkcjonalny gadżet strażacki, jak chociażby kalendarz, kubek, ubrania z motywem strażackim, czy etui na telefon. Tego typu prezent nie tylko nawiązuje do pracy, czy pasji, ale jest również przydatnym drobiazgiem, który, regularnie użytkowany, będzie na myśl przywodził miłe wspomnienia z osobą, która ten prezent wręczyła.

Wręczanie prezentów to bez wątpienia spora przyjemność. Powyższe pomysły na upominki dla strażaka wywołają radość u obdarowanego, będąc nie tylko świetną pamiątką nawiązującą do pasji pożarniczej lub pracy w Straży Pożarnej, ale także funkcjonalnym i przydatnym gadżetem.

 

 
Kalendarz Strazacki 2020 zmiany PSP
 
 

 
 

 
ksiazkowy kalendarz strazaka
 

Kubek strażacki "za mundurem panny sznurem"

685f86baccb8b36526e15216aa52e493

 
 
Strażacki.pl

8 pomysłów na


Sklep pożarniczy Florian

maseczki dla strażaków