Kąty Wrocławskie

9 osób poszkodowanych w wypadku na 135 km A4

9 osób poszkodowanych w wypadku na 135 km A4

Dzisiaj, tj. 4 marca br. około godziny 6:00 służby ratownicze otrzymały zgłoszenie o zderzeniu busa przewożącego osoby z autem osobowym, które miało miejsce na 135km A4 (pas w kierunku Wrocławia, pomiędzy zjazdem Kostomłoty, a Kąty Wrocławskie). W wypadku poszkodowanych zostało dziewięć osób.

Pierwsi na miejsce zdarzenia przybyli strażacy z JRG Katy Wrocławskie i to oni przystąpili do zabezpieczenia miejsca zdarzenia, a także udzielenia kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanym. Kilka minut później na miejsce sukcesywnie przybywały zespoły ratownictwa medycznego (łącznie cztery karetki) oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego – Ratownik 13. Z ramienia straży pożarnej na miejsce przybyli również druhowie z OSP Zachowice, a także Oficer operacyjny miasta Wrocław i powiatu wrocławskiego.

Na czas prowadzonych działań autostrada w obydwu kierunkach była całkowicie zablokowana.

Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

To kolejny poważny wypadek na dolnośląskim odcinku A4. Przedwczoraj kilka kilometrów wcześniej w wypadku śmierć poniosły dwie osoby, a kilka zostało poszkodowanych. Pierwszy marca również zapisał się poważnie. Kilka kilometrów dalej doszło do zderzenia trzech ciężarówek. W celu wydobycia kierowcy jednego z pojazdów strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych. O zdarzeniu pisaliśmy TUTAJ.

Zdjęcia Strazacki.pl

Strażacki.pl

Dzisiaj, tj. 4 marca br. około godziny 6:00 służby ratownicze otrzymały zgłoszenie o zderzeniu busa p


florian v3

750x100 uvex v2

etui strazackie na telefon


Galeria

Czytaj również