niedziela, 01 lipca 2018

Dachowanie samochodu na DK 65 (Olecko – Ełk)

Dachowanie samochodu na DK 65 (Olecko – Ełk)

Na trasie Olecko - Ełk (droga krajowa numer 65) doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Do wypadku doszło w sobotę 30 czerwca 2018 roku, zgłoszenie ełccy strażacy otrzymali po godzinie 20:30.

Samochód osobowy z niewiadomych przyczyn zjechał z drogi, ściął znak drogowy, dachował i znalazł się w przydrożnym rowie. Samochodem podróżowało 5 osób, wszyscy wyszli o własnych siłach przed przybyciem służb ratunkowych. Świadkowie wypadku udzielili pierwszej pomocy osobom z samochodu. Na miejscu zdarzenia zjawili się strażacy, którzy jako pierwsi podjęli działania. Poszkodowany został kierowca pojazdu, który z urazem głowy został zabrany do szpitala. Kierowca był trzeźwy. Zostały również przebadane dwie młode pasażerki, na szczęście okazało się, że nie doznały one żadnego urazu. Po przekazaniu poszkodowanego dla pogotowia ratunkowego, dalsze działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia.

Na drodze krajowej nr. 65 wystąpiły utrudnienia w ruchu drogowym. Jeden pas drogowy Olecko - Ełk był zablokowany. Ruch w tym miejscu odbywał się wahadłowo. Przyczyny wypadku bada ełcka Policja.

Siły i środki:
GBA 431[N]21 JRG EŁK,
GBA 431[N]22 JRG EŁK,
Karetka Pogotowia Ratunkowego (P) EŁK,
Karetka Pogotowia Ratunkowego (S) EŁK,
Policja KPP Ełk.

Marcin Waszkiewicz / Strazacki.pl


florian v3

750x100 uvex v2

750x100 etui nowe wzory


Galeria

Czytaj również