Gmina Łobżenica Dwa śmiertelne wypadki w ciągu dwóch dni

Gmina Łobżenica Dwa śmiertelne wypadki w ciągu dwóch dni

Wczorajszy oraz dzisiejszy dzień w gminie Łobżenica w powiecie pilskim okazały się tragiczne, a to wszystko przez wypadki drogowe w których zginęły dwie osoby.

Dzisiaj (29.07.2017) około godziny 6:50 służby ratownicze zostały zadysponowane do wypadku drogowego w miejscowości Rataje. Przybyli na miejsce zdarzenia strażacy ustalili, że kierujący pojazdem osobowym Fiat Seicento stracił kontrolę nad pojazdem i uderzył w drzewo. Po dotarciu na miejsce zdarzenia i zabezpieczeniu obszaru interwencji strażacy przystąpili do resucytacji zakleszczonego w aucie mężczyzny. Niestety poszkodowanego nie udało się uratować.

Na miejscu zdarzenia interweniowały dwa zastępy z OSP Łobżenica, zastęp strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 z Piły wraz z Oficerem Operacyjnym Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej z Piły oraz Zespół Ratownictwa Medycznego z Wyrzyska i liczne patrole Policji. Działania trwały ponad cztery godziny.

Wczoraj (28.07.2017) około godziny 2:10 w nocy strażacy zostali zadysponowani do wypadku drogowego w okolicach miejscowości Rudna. Na miejscu zdarzenia strażacy ustalili, że kierujący pojazdem Honda Accord uderzył w drzewo. Po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia strażacy przystąpili do działań. W zdarzeniu jedna osoba poniosła smierć na miejscu, a druga trafiła do szpitala.

Foto/info OSP Łobżenica

remiza998 750 100px

kalendarze zmianowe

florian maly

Galeria

Strazacki.pl