MOP-ów Nowa Wieś

Jechał pod prąd na A1 i spowodował karambol - jedna osoba nie żyje

Jechał pod prąd na A1 i spowodował karambol - jedna osoba nie żyje

Dzisiaj tj. 13.02.2019 roku tuż po północy na autostradzie A1 (148 km), w kierunku na Gdańsk,  doszło do tragicznego w skutkach wypadku z udziałem pięciu aut.

Jak poinformował mł. kpt. inż. Przemysław Baniecki Oficer Prasowy Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu - 28 minut po północy otrzymaliśmy zgłoszenie o wypadku czterech samochodów na autostradzie na wysokości MOP-u Nowa Wieś. Na miejsce udało się 5 zastępów straży pożarnej, 4 zastępy PSP i 1 zastęp OSP.

Po dojeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że brały w nim udział cztery samochody osobowe i jeden ciężarowy. Jeden z samochodów osobowych, wbił się w naczepę samochodu ciężarowego. Tym samochodem osobowym podróżowało 3 osoby, które w wyniku uderzenia zostały zakleszczone. Nasze działania  polegały na uwolnieniu tych osób przy użyciu narzędzi hydraulicznych i pneumatycznych. Po uwolnieniu kierowcy oraz pasażera, który znajdował się za kierowcą -  zostały przekazane pogotowiu. Natomiast jeśli chodzi o pasażera, który znajdował się obok kierowcy- lekarz stwierdził zgon - dodaje Oficer Prasowy.

Sprawca tragedii, kierwca który jechał pod prąd - tym samym powodując karambol - porzucił samochód i zbiegł z miejsca wypadku.

O podobnym zdarzeniu pisalismy:

Kobieta jechała pod prąd na A2. Uderzyła w dwa inne samochody - Przeczytaj więcej 

Źródło: KMP w Toruniu, KM PSP w Toruniu 

Strażacki.pl

Dzisiaj tj. 13.02.2019 roku tuż po północy na autostradzie A1 (148 km), w


Sklep pożarniczy Florian

Koszulka strażacka 4F

etui strazackie na telefon


Galeria

Czytaj również

blog comments powered by Disqus