Ełk

[FOTO] Pożar samochodu w Ełku

[FOTO] Pożar samochodu w Ełku

W czwartek, 5 kwietnia 2018 roku wieczorem w Ełku na osiedlu Konieczki doszło do pożaru.

Zgłoszenie ełccy strażacy otrzymali około godziny 19. Ze zgłoszenia wynikało, że pali się samochód przy ulicy Karola Augusta Bahrkego w Ełku. Na miejsce pożaru skierowano 2 zastępy straży pożarnej z JRG Ełk.

W niemalże tym samym czasie strażacy byli dysponowani do kolejnego pożaru samochodu przy ulicy Tuwima, tam skierowano jeden zastęp gaśniczy.

Po dojechaniu na miejsce dwóch pierwszych zastępów straży pożarnej na ulicę Bahrkego okazało się, że ogniem objęty jest bus typu "pojazd dostawczy", który palił się na ogrodzonej posesji. Płomienie wydobywające się z płonącego busa spowodowały nadpalenie przedniej części obiektu budowlanego (garażu, pomieszczenia gospodarczego) Strażacy natychmiast przystąpili do akcji gaśniczej.

Podczas prowadzenia działań gaśniczych w międzyczasie na miejsce dojechał kolejny, trzeci zastęp, który wcześniej był na pożarze przy ul. Tuwima.

Po około 30-40 minutach sytuacja została opanowana i pożar udało się ugasić. Na szczęście mimo groźnego pożaru nikt nie został poszkodowany. Sytuacja była dość niebezpieczna, ponieważ nie było wiadomo co może byś w środku pojazdu lub w obiekcie.

Przyczyny tego pożaru na chwilę obecną nie są nam znane.

Siły i środki:

- GBA 431[N]21

- GBA 431[N]22

- GCBAPr 431[N]30

Strażacki.pl


florian v3

750x100 uvex v2

etui strazackie na telefon


Galeria

Czytaj również