Krosno-Turaszówka

Pożar w budynku OSP Krosno-Turaszówka

Pożar w budynku OSP Krosno-Turaszówka

Nikt nie został poszkodowany w zdarzeniu do którego doszło w piątek (4.08.2017) w budynku OSP Krosno-Turaszówka przy ul. Rzeszowskiej. Podczas prac kuchennych doszło do rozszczelnienia kuchenki gazowej i pożaru. Na miejscu pracowali strażacy, policjanci oraz patrol pogotowia gazowego.

Do zdarzenia doszło około godziny 14:30, 4 sierpnia w kuchni OSP Krosno-Turaszówka, która została wynajęta wraz z salą gościnną dla osób prywatnych.

Podczas prac w kuchni doszło do rozszczelnienia wężyka podającego paliwo gazowe do kuchenki. W jego efekcie doszło do pożaru w skutek którego zniszczeniu uległa kuchenka, szafka oraz część wyposażenia kuchni.

Do zminimalizowania strat przyczynili się: patrol funkcjonariuszy KMP Krosno, który był pierwszy na miejscu zdarzenia oraz przejeżdżający prywatnym samochodem strażak OSP Odrzykoń i funkcjonariusz KM PSP Krosno, którzy weszli do środka i używając gaśnic proszkowych ugasili sprawnie pożar. 

Pogotowie gazowe odłączyło zawór, a strażacy zawodowi sprawdzili pomieszczenia i je przewietrzyli.

Na miejscu pracowali strażacy zawodowi z JRG Krosno wraz z dowódcą bryg. Pawłem Gajem, patrol KMP Krosno, patrol intwerwencyjny pogotowia gazowego oraz strażacy z OSP Krosno-Turaszówka.   

remiza998 750 100px

kalendarze zmianowe

florian maly

Galeria

Krosno112