Przędzel

Tragiczny pożar w mieszkaniu po byłej stacji kolejowej

Tragiczny pożar w mieszkaniu po byłej stacji kolejowej

W sobotę 2 lutego 2019 roku około godziny 10:30 doszło do pożaru budynku mieszkalnego stojącego przy torach kolejowych w miejscowości Przędzel  – Borowina (pow. niżański).

W momencie przyjazdu strażaków ogień wydostawał się przez okna na zewnątrz. Jeden z mieszkańców domu znajdował się na zewnątrz - w środku pozostała kobieta.

Przystąpiono do gaszenia z jednoczesnym przeszukaniem pomieszczeń. Uwarunkowania dojazdu spowodowały, że strażacy musieli prowadzić linie gaśnicze przez torowiska. 
Ratownicy prowadzący działania od strony okien zauważyli kobietę leżącą na łóżku. Brak swobodnego dostępu do osoby spowodowany był zastosowaniem metalowych krat w oknie oraz pożarem i zniszczeniami od strony drzwi wejściowych. Po wycięciu krat poszkodowaną wyniesiono na noszach. Niestety nie udało się jej uratować.

W czasie działań ruch pociągów na trasie Rozwadów – Przeworsk został wstrzymany. Po zakończeniu czynności dochodzeniowych przez policję i prokuratora miejsce zdarzenia przekazano do zabezpieczenia i nadzoru.

Żródło: KW PSP w Rzeszowie 
Foto dzięki uprzejmości OSP Rudnik nad Sanem 

Strażacki.pl

W sobotę 2 lutego 2019 roku około godziny 10:30 doszło do pożaru budynku


Sklep pożarniczy Florian

Koszulka strażacka 4F

etui strazackie na telefon


Galeria

Czytaj również

blog comments powered by Disqus