Mokra Wieś

Tragiczny wypadek. Motocyklista uderzył w betonowy przepust

Tragiczny wypadek. Motocyklista uderzył w betonowy przepust

Wczoraj, 2 marca po godzinie 14 zastępy z JRG nr 2 w Nowym Sączu, OSP Podegrodzie, OSP Mokra Wieś oraz OSP Gostwica zadysponowane zostały do działań w Mokrej Wsi.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że motocyklista na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i uderzył w betonowy przepust. Poszkodowany mężczyzna znajdował się w rowie bez oznak życia. Motocykl znajdował się około 20 metrów dalej na następnym przepuście. 

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wydostano poszkodowanego z rowu oraz rozpoczęto resuscytację krążeniowo - oddechową. Podpięto AED do poszkodowanego, założono rurkę krtaniową  i prowadzono RKO według wskazań AED. Na miejsce dotarła karetka Pogotowia ratunkowego, której załoga  przejęła  poszkodowanego. Ratownicy PSP i OSP pomagali w prowadzeniu RKO. Na miejscu pojawili się członkowie rodziny, którzy wymagali wsparcia psychicznego.  Wsparcie psychiczne prowadzili ratownicy PSP i medyczni. Po kilkudziesięciu minutach RKO  lekarz stwierdził zgon 33 letniego mężczyzny. Na miejscu pozostał zastęp z OSP Mokra Wieś oraz Policja w oczekiwaniu na przyjazd prokuratora i technika policyjnego. Działania strażaków trwały ponad pięć godzin.

Info/foto: KP PSP w Nowym Sączu

Strażacki.pl

Wczoraj, 2 marca po godzinie 14 zastępy z JRG nr 2 w Nowym Sączu, OSP Podeg


florian v3

Koszulka strażacka 4F

etui strazackie na telefon


Galeria

Czytaj również

blog comments powered by Disqus