Gołdap

Tragiczny wypadek w powiecie gołdapskim!

Tragiczny wypadek w powiecie gołdapskim!

W czwartek 3 stycznia 2019 roku po godzinie 10:00 dyżurny stanowiska kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Gołdapi otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło na drodze powiatowej pomiędzy miejscowościami Konikowo a Jabłońskie w gm. Gołdap. Na miejsce zostały zadysponowane dwa zastępy z JRG Gołdap.

Na miejscu, okazało się że w zdarzeniu drogowym brał udział jeden samochód osobowy, który uderzył w drzewo. Wewnątrz znajdowała się uwięziona kierująca pojazdem, stwierdzono u niej brak czynności życiowych.

Strażacy przy pomocy narzędzi hydraulicznych przystąpili do uwolnienia osoby poszkodowanej z pojazdu, następnie została rozpoczęta resuscytacja krążeniowo-oddechowa, która prowadzona byla do chwili przyjazdu pogotowia ratunkowego. Niestety pomimo długich działań ratunkowych nie udało się przywrócić kobiecie funkcji życiowych. W aucie był jeszcze pięcioletni syn poszkodowanej, dziecko zostało ewakuowane przed przybyciem strażaków na miejsce, nic mu się nie stało. Przyczyny zdarzenia ustala gołdapska policja.

Żródło:  Komenda Wojewódzka PSP w Olsztynie

Strażacki.pl

W czwartek 3 stycznia 2019 roku po godzinie 10:00 dyżurny stanowiska kierowa


florian v3

Koszulka strażacka 4F

etui strazackie na telefon


Galeria

Czytaj również

blog comments powered by Disqus