Jeziorki

Trzy osoby zginęły w wypadku samochodowym na trasie Augustów – Ełk

Trzy osoby zginęły w wypadku samochodowym na trasie Augustów – Ełk

W dniu 28 sierpnia 2018 roku w godzinach porannych na drodze krajowej numer 65 na trasie Augustów - Ełk w miejscowości Jeziorki doszło do tragicznego wypadku drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych.

Pierwsi na miejsce zdarzenia dotarli strażacy z JRG Augustów oraz pogotowie ratunkowe. Na miejscu okazało się, że zderzyły się dwa samochody osobowe, a w pojazdach były uwięzione cztery osoby. W pierwszej kolejności strażacy przystąpili do wykonania dostępu do osób poszkodowanych za pomocą narzędzi hydraulicznych. Osoby ranne zostały przekazane ZRM. Lekarz stwierdził zgon 2 osób – kobiety i mężczyzny. Pozostali poszkodowani zostali przetransportowani na SOR w Augustowie. Kierowca mercedesa po przewiezieniu do szpitala zmarł. Droga na czas prowadzonych działań była całkowicie zablokowana.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tego tragicznego zdarzenia. W akcji udział brały:  3 zastępy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Augustowie i jednostki OSP Netta Druga,  Jeziorki oraz służby współdziałające – pogotowie ratunkowe oraz policja.


Źródło i zdjęcia: KP PSP w Augustowie

Strażacki.pl

W dniu 28 sierpnia 2018 roku w godzinach porannych na drodze krajowej numer 65 na trasie Augustów - Ełk


Sklep pożarniczy Florian

Koszulka strażacka 4F

etui strazackie na telefon


Galeria

Czytaj również

blog comments powered by Disqus