Wypadek na DK32 Ruchocice – Grodzisk

Wypadek na DK32 Ruchocice – Grodzisk

We wtorek 2 stycznia br. około godziny 18:00 na 129km drogi krajowej nr 32 pomiędzy Ruchocicami, a Grodziskiem Wielkopolskim doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego i ciągnika rolniczego.

26-letni mieszkaniec gminy Rakoniewice kierujący pojazdem marki Audi A3 jadąc w kierunku Grodziska, uderzył w tył naczepy ciągnika rolniczego marki Ursus. W wyniku uderzenia samochód osobowy oraz przewożona przez ciągnik rolniczy beczka znalazły się w przydrożnym rowie. Kierowca audi z podejrzeniem złamania nogi oraz ręki trafił do szpitala w Puszczykowie. Najprawdopodobniej przyczyną zderzenia było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Badanie alkomatem wykazało, że obaj kierowcy byli trzeźwi. Przez ponad godzinę DK32 była całkowicie nieprzejezdna a policjanci, wyznaczyli objazd przez Wielichowo, potem wprowadzono ruch wahadłowy.

Na miejscu obecne były 2 zastępy z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej w Grodzisku Wielkopolskim, zastęp z OSP Rakoniewice, ZRM, patrol policji oraz technik policyjny.

remiza998 750 100px

Diato_v1.png

Banner SLS Launch 750x100px

Galeria

Marcin Kaczmarek/ Strazacki.pl

Czytaj również