Tychy

Zderzenie dwóch samochodów dostawczych i osobowego

Zderzenie dwóch samochodów dostawczych i osobowego

Ostatniego dnia stycznia po godzinie 12 na skrzyżowaniu ulic Mikołowska (DK 44) i Burschego w Tychach, doszło do zdarzenia drogowego, w którym udział brały dwa samochody dostawcze: Iveco i Renault oraz osobowy Fiat.

Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały zastępy JRG Tychy (GBAPr, GCBARt, SLRt), ZRM i patrol Policji. Ruch na ulicy Mikołowskiej na czas działań ratunkowych w kierunku browaru został całkowicie zablokowany.

Po przybyciu służb na miejsce, strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, a następnie przy użyciu sprzętu hydraulicznego wykonali dostęp do kierowcy dostawczego Iveco. Dwie osoby podróżujące pojazdami dostawczymi trafiły pod opiekę ratowników medycznych.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca dostawczego Renaulta nie zastosował się do nadawanego na sygnalizatorze świetlnym czerwonego sygnału i wjechał na skrzyżowanie doprowadzając do zderzenia z pojazdami z naprzeciwka.

Na szczęście uczestnicy zdarzenia nie doznali poważniejszych obrażeń - nie wymagali hospitalizacji. Około godziny 16 rozbite pojazdy zostały odholowane, a ruch został przywrócony. 

Info/foto dzięki uprzejmości 112Tychy

Strażacki.pl

Ostatniego dnia stycznia po godzinie 12 na skrzyżowaniu ulic Mikołowska (DK


Sklep pożarniczy Florian

maseczki dla strażaków


Galeria

Czytaj również