Jelcz-Laskowice

Święto miłośników marki Jelcz czyli „Zlot i Piknik Jelcza”

Święto miłośników marki Jelcz czyli „Zlot i Piknik Jelcza”

17 czerwca 2017 r. w Jelczu-Laskowicach na dawnej hali produkcji autobusów (hala E), wraz z samochodami Jelcz, które powstały w dawnych zakładach samochodowych odbędzie się "Zlot i Piknik Jelcza". Pierwszy i jedyny w swoim rodzaju zlot i piknik fanów i miłośników Polskiej motoryzacji. -Być może jest to jedyna okazja aby wymienić się informacjami i doświadczeniem z osobami, które budowały te kultowe już Samochody. - podkreślają organizatorzy.

Start zlotu, który będzie miał miejsce dokładnie na ul. Techników 1C, 55-220 Jelczu-Laskowicach (hala E) zaplanowano na godzinę: 10:00. Wstęp na „Zlot i Piknik Jelcza” jest całkowicie darmowy dla wszystkich.

Prezentacja pojazdów odbędzie się wewnątrz hali. Zgłoszone pojazdy „Jelcz” mogą przyjechać dzień przed Zlotem i pozostać aż do poniedziałku (19.06.2017 r.) na zamkniętej, monitorowanej hali (bezpłatnie). Pojazdy „Jelcz” należy zgłaszać poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres e-mail: . Pod tym adresem można uzyskać również więcej informacji.  

remiza998 750 100px

Diato_v1.png

Galeria