‘Strażacy’ znowu w akcji. Zobacz zdjęcia!

‘Strażacy’ znowu w akcji. Zobacz zdjęcia!
Zdjęcia do drugiej serii serialu TVP1, „Strażacy” ruszyły 27 października w Warszawie i potrwają do połowy grudnia br. Pierwsze pięć odcinków wyreżyseruje Maciej Dejczer, kolejne pięć – Łukasz Palkowski (reżyser filmu „Bogowie”) - poinformowała spółka Profilm.
 
Akcja dziesięciu nowych odcinków serialu TVP1 „Strażacy” toczyć się będzie głównie w Warszawie. Każdy stanowić ma zamkniętą historię jednego wypadku, zwieńczonego akcją ekipy ratowniczej. Kontynuowane będą wątki obyczajowe z pierwszego sezonu. Do jednostki dołączą nowi bohaterowie – Radek (Mateusz Janicki) i Boguś (Dawid Zawadzki). 
 
Kontynuowane będą wątki z poprzednich odcinków. Adam (Maciej Zakościelny) jest w dużym kłopocie, rozdarty między uczuciami do Kamili (Weronika Rosati), która wróciła do kraju, i Magdy (Marta Ścisłowicz) oraz Krzysia, którym się zaprzyjaźni. 
 
W jednostce, w której służy Wojnar nasili się konflikt między nim a Rafałem Boryckim (Kuba Wesołowski). Główną przyczyną będzie zdegradowanie dowódcy jednostki, w tej roli występuje Jacek Lenartowicz. 
 
Producenci informują, że w drugim sezonie serialu będą emocjonujące historie m.in. podpalenie, katastrofa kolejowa czy tragiczny wyścig motocyklowy ojca z synem.  
 
Premiera w TVP1 planowana jest na wiosnę przyszłego roku.
 
Foto. Grzegorz Gołębiowski 
 
Strażacki.pl

Zdjęcia do drugiej serii serialu TVP1, „Strażacy” ruszyły 27 października w Warszawie i potrwaj


Sklep pożarniczy Florian

kalendarz zmianowy psp 2020


Galeria

Czytaj również