Drabinka gimnastyczna Winner Black – innowacja dla STRAŻAKÓW!

Drabinka gimnastyczna Winner Black – innowacja dla STRAŻAKÓW!

Każdy pamięta ze szkolnych lat tradycyjne, drewniane drabinki gimnastyczne znajdujące się w sali gimnastycznej, z których korzystaliśmy podczas lekcji wychowania fizycznego. Wychodząc naprzeciw zmieniającym się trendom sportowym i chęci podążania za optymalną sprawnością fizyczną, firma BenchK zaprojektowała nowoczesną wielofunkcyjną drabinkę, cechującą się mocną metalową konstrukcją, dużo bardziej wytrzymałą od swojej drewnianej poprzedniczki. Boczne profile metalowe to jednolity element – bez spawów i śrub, co jest równoznaczne z większym bezpieczeństwem oraz trwałością produktu.

Wielofunkcyjna drabinka gimnastyczna Winner Black to jedna z najbardziej wytrzymałych i trwałych sprzętów sportowych. Mogą z niej korzystać zarówno amatorzy jak i profesjonalni sportowcy.

drabinka gimnastyczna winner

 

Drabinka Gimnastyczna Winner Black - Zobacz

Troska o dobrą kondycję fizyczną jest nieodłącznym elementem zawodu strażaka. Drabinka Winner Black idealnie sprawdzi się jako pomoc w codziennych treningach.

W skład zestawu wchodzi ławeczka treningowa, poręcze do ćwiczeń, drążek do podciągania z uchwytami pod sztangę. Dzięki tym elementom drabinka gimnastyczna Winner Black jest bardzo funkcjonalna. Może służyć do ćwiczeń rozciągających jak i siłowych, zajmuje przy tym bardzo małą powierzchnię – 1m2. Jest to istotna cecha dla strażnic, które nie dysponują dużą powierzchnią.

W każdej jednostce znajduje się dobrze wyposażona siłownia, z której strażacy mogą korzystać w wolnym czasie. Co jednak zrobić w wypadku kiedy funkcjonariusze nie mają czasu, aby udać się na siłownię? Zmiana stroju na treningowy oraz prysznic po wysiłku wymagają poświęcenia sporej ilości czasu.

Kącik sportowy jest odpowiedzią na chwile kiedy siłownia nie wchodzi w grę. Drabinkę sportową Winner Black można zamontować niemalże wszędzie – w sali treningowej, w świetlicy czy na korytarzu. Wystarczy „kawałek ściany” (ok. 70 cm) do której można ją przymocować.

Wystarczy 5-10 minut ćwiczeń na Winner Black (bez konieczności zmiany stroju), aby:

  • ukoić i rozluźnić mięśnie po lub w trakcie dyżuru w dyspozytorni – ruch jest jak najbardziej wskazany,
  • zapewnić sobie zastrzyk dodatkowej energii, gdy dopada zmęczenie podczas 24h służby – wysiłek fizyczny pobudza wydzielanie endorfin, a tym samym zachęca do działania,
  • odprężyć się w gronie kolegów w świetlicy w trakcie oglądania telewizji czy zorganizować konkurs w podciąganiu.

Zobacz jakie ćwiczenia możesz wykonywać na drabince Winner Black w poniższym filmie.

Artykuł sponsorowany 

Strażacki.pl

Każdy pamięta ze szkolnych lat tradycyjne, drewniane


Sklep pożarniczy Florian

Koszulka strażacka 4F

etui strazackie na telefon


Galeria

Czytaj również

blog comments powered by Disqus