Główczyce

Fire Truck Show, czyli Międzynarodowego Zlotu Pojazdów Pożarniczych

Fire Truck Show, czyli Międzynarodowego Zlotu Pojazdów Pożarniczych

Fire Truck Show, czyli międzynarodowy Zlot Pojazdów Pożarniczych organizowany jest w Główczycach (woj. opolskie). Na najbliższą XI edycję zapraszamy w dniach 05-07.07.2019!

Pomysł organizacji Fire Truck Show, czyli Międzynarodowego Zlotu Pojazdów Pożarniczych narodził się, podczas udziału w imprezie Master Truck w Opolu. Organizatorzy postanowili zorganizować cykl imprez o tematyce pożarniczej. Miejscowi strażacy Ochotniczej Straży Pożarnej w Główczycach zrealizowali swój pomysł na imprezę plenerową dla strażaków, rodzin, przyjaciół, znajomych i wszystkich przybyłych gości.

Z roku na rok przedsięwzięcie rozrasta się w błyskawicznym tempie. Zarówno pierwszy jaki i kolejne Zloty rozpoczynają się uroczystą Mszą Świętą Polową przy kaplicy św. Floriana. Podczas tej uroczystości każdorazowo są święcone wszystkie zgłoszone pojazdy. Podczas trzydniowej imprezy nie może zabraknąć KOROWODU Pojazdów Strażackich, który co roku cieszy się ogromnym powodzeniem. To jedna z bardzo wielu atrakcji jakie co roku przygotowują organizatorzy. Liczne konkursy, zawody, animacje dla dzieci, wybór MISS ZLOTU oraz wieczorne zabawy taneczne nie pozwalają nawet na chwilę nudy. Ogromnym zainteresowaniem i najprawdopodobniej najciekawszą atrakcją każdego Zlotu jest FIRE TRUCK SHOWER, czyli Wielki Prysznic. To niezapomniane wydarzenie oraz atmosfera podczas imprez, pozostają na zawsze w naszych wspomnieniach i sercach. Co roku przyjeżdża coraz liczniejsza grupa strażaków (ze zgłoszonymi poprzez stronę www pojazdami, ale i prywatnie), a także całe rodziny.

Już w ten piątek będzie można bawić się i tańczyć od godziny 21, gdyż na tą godzinę zaplanowano zabawę z prezenterami radia Park FM oraz zespołem Bravo!

Nastepnie w sobotę, przewidziany jest tzw. Dzień Strażaka -  ze wszystkimi atrakcjami pożarniczymi.

Natomiast w niedzielę w tzw. DZIEŃ RODZINNY przewidziane są różne gry i zabawy oraz konkursy. 

Szczegóły na plakacie poniżej! 

Info.foto: http://firetruckshow.pl

 

Strażacki.pl

Fire Truck Show, czyli międzynarodowy Zlot Po


Sklep pożarniczy Florian

Koszulka strażacka 4F

etui strazackie na telefon


Galeria

Czytaj również

blog comments powered by Disqus