środa, 06 czerwca 2018

Firma Ładziński prezentuje lekki samochód ratowniczo-gaśniczy na podwoziu IVECO DAILY

Firma Ładziński prezentuje lekki samochód ratowniczo-gaśniczy na podwoziu IVECO DAILY

Firma Ładziński Produkcja Specjalistycznych Pojazdów pragnie zaprezentować Państwu lekki samochód ratowniczo-gaśniczy na podwoziu IVECO DAILY, który również będzie można zobaczyć podczas targów w Kielach - stanowisko nr ZF-46.

Zabudowy pojazdów pożarniczych wykonujemy w naszym zakładzie od ponad dziesięciu lat. Całość produkcji eksportowana była do niemieckiego partnera i sprzedawana na rynku niemieckim oraz wielu europejskich krajach. Dzięki wysokim standardom wykonania wyroby nasze zyskały uznanie u setek użytkowników. Przez cały czas produkcji unowocześniano proces technologiczny wykonywania zabudowy. Obecnie firma korzysta z najnowocześniejszych materiałów i technologii w obszarze klejenia metalu. Stosowanie technologii klejenia w połączeniu ze skręcanym szkieletem daje niezwykle wysoką odporność naszej zabudowy na korozję. Całość zabudowy wykonujemy z wysokiej, jakości profili i blach aluminiowych.

Chcemy podzielić się z Państwem naszą pasją do budowania specjalistycznych pojazdów i zaoferować lekki samochód ratowniczo-gaśniczy GLBM 1/10. Pojazd zbudowaliśmy na podwoziu samochodu IVECO DAILY 70C18. Specjalne zabudowy pożarnicze na podwoziach tej marki wykonujemy od wielu lat i cieszą się one dużym uznaniem strażaków w wielu europejskich krajach.

Wyróżnia nas funkcjonalność i nowa jakość, dzięki takim elementom jak:

- Motopompa Johstadt Hydrofighter
- Duża ładowność (prawie 2000 kg) i kubatura
- jakość wykonania i estetyka: kleimy nie spawamy
- trwałość dzięki skręcanym profilom i wklejanym blachom anodowanym, a przede wszystkim jesteśmy po to, aby spełniać jak najlepiej wasze oczekiwania.

Podstawowe dane:

- Podwozie IVECO DAILY 70C18
- Zwiększona DMC do 7200 kg
- Silnik wysokoprężny o mocy 180 KM (132 kW) i 430 Nm momentu obrotowego
- Na osi tylnej koła podwójne
- Skrzynia biegów manualna 6 biegów lub zautomatyzowana HiMatic 8 biegów
- Napęd 4x2 z blokadą tylnego mostu
- Kabina 4 drzwiowa, brygadowa 6 osobowa

Zabudowa:


- Wykonana całkowicie z elementów aluminiowych anodowanych
- Oklejone folią w kolorze RAL 3000
- Maszt oświetleniowy zasilany własną sprężarka
- Oświetlenie pola pracy i skrytek w technologii LED

Układ wodny:


- Zbiornik kompozytowy 1000l z opcją podgrzewania wody
- Motopompa M10/10 Hydrofighter firmy JOHSTADT
- Szybkie natarcie 50 m.

2


Zdecydowaliśmy o zaproponowaniu Państwu rozwiązania z motopompą, jako alternatywy dla pojazdów wyposażonych w autopompę lub moduł wysokociśnieniowy. Nasze doświadczenia pokazują, że pojazd wyposażony w wysokowydajną sprawną motopompę jest doskonałym uzupełnieniem w trakcie akcji gaśniczych gdzie konieczne jest korzystanie z zewnętrznych źródeł zaopatrzenia wodnego.

Parametry zastosowanej przez nas motopompy pozwalają na samodzielne sprawne prowadzenie działań gaśniczych.

Duża ilość miejsca w skrytkach daje możliwości przewożenia oprócz sprzętu do prowadzenia działań gaśniczych innego sprzętu ratowniczego np. takiego jak zestawy hydrauliczne.

Zastosowane rozwiązania konstrukcyjne pozwalają na duża elastyczność w konfiguracji wysokości i szerokości półek sprzętowych.

Nasi konstruktorzy zaprojektują pojazd zgodny z Państwa oczekiwaniami w ramach możliwości technicznych.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.lpsp.pl oraz zapraszamy na targi IFRE-EXPO 2018, teren zewnętrzny, stanowisko nr ZF-46, przy hali G i punkcie gastronomicznym!

Artykuł sponsorowany


florian v3

750x100 uvex v2

750 100


Galeria

Czytaj również