Poznań

KW PSP w Poznaniu ogłosiła przetarg na samochody dla OSP!

KW PSP w Poznaniu ogłosiła przetarg na samochody dla OSP!

Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu ogłosiła dzisiaj przetarg na zakup czterech średnich samochodów ratowniczo-gaśniczych oraz jednego ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego. Pojazdy trafią do Ochotniczych Straży Pożarnych.

Przetarg podzielony jest na dwie części. Część „A” dotyczy dostawy czterech fabrycznie nowych średnich samochodów ratowniczo-gaśniczych po jednym dla OSP w Kępnie, OSP w Pecnie, OSP w Pęckowie i OSP w Turku. Kategoria druga uterenowiona, napęd 4x4 z blokadami mechanizmów różnicowych osi przedniej i tylnej i mechanizmu różnicowego między-osiowego; b)

Część „B” dotyczy dostawy jednego fabrycznie nowego ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP w Witaszycach. Kategoria druga uterenowiona, napęd 4x4 z blokadami mechanizmów różnicowych osi przedniej i tylnej i mechanizmu różnicowego międzyosiowego.

Wartość zamówienia bez VAT: 851 001.35 EUR.

Zakup realizowany jest w ramach zadania pt. „Zapewnienie gotowości bojowej jednostki ochrony przeciwpożarowej włączonej do krajowego systemu ratowniczo-gaśniczego”.

Ofert można składać do 8 września 2017 roku. Natomiast realizację zaplanowano na koniec listopada br.

Foto ilustrowane Łukasz Jachimowicz/Strazacki.pl

remiza998 750 100px

kalendarze zmianowe

florian maly

Galeria

Strazacki.pl