Nowe koszulki dla Strażaków od marki 4F

Nowe koszulki dla Strażaków od marki 4F

Sklep Pożarniczy Remiza24 nawiązał współpracę z marką sportową 4F, w wyniku której powstały unikatowe koszulki strażackie.

Doświadczenie w produkcji odzieży sportowej marka 4F zdobywa tworząc produkty dla sportowców i amatorów kochających aktywność. Odzież 4F to połączenie zaawansowanych technologii z najwyższą jakością oraz modnym designem. Sklep Pożarniczy Remiza 24 doskonale zna potrzeby Strażaków zarówno Państwowej jak i Ochotniczej Straży Pożarnej. W wyniku współpracy między marką 4F a Sklepem Pożarniczym Remiza 24 powstał unikatowy i jedyny dla tej grupy zawodowej produkt, jakim jest koszulka STRAŻ 4F.

 Koszulka dla strażaka 4F     Koszulka strażacka

Po wielu spotkaniach, rozmowach i zebraniu opinii Strażaków dotyczących użytkowania, a także oczekiwań co do odzieży służbowej, wraz z początkiem tego roku rozpoczęliśmy współpracę z 4F. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Strażaków stworzyliśmy produkt przeznaczony zarówno dla sportu pożarniczego jak i do codziennej trudnej służby Strażaków Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej. To pierwszy taki produkt na polskim rynku. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy koszulkę o bardzo wysokiej jakości dedykowaną osobom aktywnym, pracującym niekiedy w ekstremalnie trudnych warunkach pracy.

Funkcjonalność koszulki Straż 4F

Koszulkę STRAŻ 4F wykonano z wielowłóknistej przędzy (skład: 92% poliester, 8% elastan, gramatura 170g/m2). Zwiększona elastyczność i przepuszczalność materiału wpływają na komfort użytkowania, ponieważ koszulka skutecznie odprowadza nadmiar wilgoci od skóry. Koszulka szybko schnie, a po praniu nie wymaga prasowania. Kolejną zaletą jest jej gramatura – koszulka jest niezwykle lekka, rozmiar L to zaledwie 160 gram, dlatego jest niemalże nieodczuwalna podczas noszenia. W ofercie dostępne są dwa wzory koszulki:

Koszulka dla strażaka OSP   Koszulka dla strażaka PSP

 

Wszystkie koszulki strażackie 4F wyprodukowano w Polsce.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony: https://remiza24.pl/nowosc-koszulka-krotki-rekaw-psp-straz-4f-p-1832.html i zapoznania się z pełną ofertą naszych produktów, a także do śledzenia naszego profilu na Facebooku, gdzie na bieżąco informujemy o nowościach.

 Koszulka strażacka

Pracujesz w Państwowej Straży Pożarnej? Chcesz lepiej poznać produkt pełniąc służbę w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy opcję „4F 4U”, dzięki której możesz sprawdzić koszulki, nie ponosząc kosztów. Szczegóły znajdziesz w naszym sklepie! Zapraszamy do kontaktu!

Tel. 790 487 867
Remiza24.pl

Koszulka dla strażaka 4F

Artykul sponsorowany 

Strażacki.pl

Sklep Pożarniczy Remiza24 nawiązał współpracę z marką sportową 4F, w wyniku której powstały uni


Sklep pożarniczy Florian

Koszulka strażacka 4F

etui strazackie na telefon


Galeria

Czytaj również

blog comments powered by Disqus