Kornatka wtorek, 14 listopada 2017

Okradziona OSP Kornatka otrzymała nowy projektor. Taki sam jaki został im ukradziony

Okradziona OSP Kornatka otrzymała nowy projektor. Taki sam jaki został im ukradziony

W nocy z 31.10 na 1.11 miało miejsce włamanie do remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Kornatce. Straty zostały oszacowane na prawie 10 000 złotych. Wśród skradzionych przedmiotów znalazł się również projektor multimedialny dystrybuowany przez PROFIT PLUS.

4 listopada dotarła do nas informacja o włamaniu do OSP Kornatka i kradzieży m.in. projektora naszej marki. Natychmiast podjęliśmy decyzję o ufundowaniu takiego samego sprzętu” - mówi Krzysztof Kusz – Prezes firmy PROFIT PLUS. Zaskoczenia nie krył Prezes OSP KORNATKA, Sławomir Świerk: „Z całego serca dziękujemy za ten szlachetny odzew, który przywrócił nam wiarę w dobroć ludzką.”.

Nasza firma już od kilku lat stara się współpracować z formacjami OSP. Aktualnie jesteśmy partnerem plebiscytu na Najpopularniejszą Jednostkę OSP Powiatu Dębickiego. W związku z tym, że wysoko cenimy pracę strażaków z OSP, naturalnym jest nasza reakcja na tę przykrą sytuację jaka miała miejsce 31.października” dodaje Rafał Stasiak, dyrektor marketingu marki VORDON.

Projektor będzie wykorzystywany przez mieszkańców na spotkaniach i szkoleniach, a także przez dzieci w świetlicy mieszczącej się na terenie remizy OSP KORNATKA.

O kradzieży w OSP Kornatka pisaliśmy na naszym portalu.

http://strazacki.pl/artyku%C5%82y/pilne-nieznani-sprawcy-okradli-osp-kornatka

remiza998 750 100px

Diato_v1.png

Galeria

Strazacki.pl