Prosty sposób zamawiania produktów z własnym napisem w sklepie haftprojekt.pl

Prosty sposób zamawiania produktów z własnym napisem w sklepie haftprojekt.pl

Bluzy i koszulki strażackie

Dzięki zaawansowanym funkcjom sklepu internetowemu z odzieżą strażacką w prosty sposób można dodać indywidualne hafty na zamawianej odzieży strażackiej. Podczas składania zamówienia w sklepie należy wypełnić odpowiednie pola na stronie produktu. Do bluzy lub koszulki strażackiej, można dodawać napisy na piersi lub rękawach, także nad i pod wybranym logo. Standardowo dostępnych jest dziewięć wzorów logo dla PSP i OSP, WSP.  Każda koszulka lub bluza posiada haftowany napis STRAŻ na plecach.

e10

Szeroki wybów bluz polarowych dla strażaków

Bluzy strażackie podobnie jak i inne produkty można personalizować dodając haftowane napisy KSRG, JRG, WOP (Wojskowa Ochrona Przeciwpożarowa), JOT, imię nazwisko i nazwę miejscowości.

Bluzy polarowe haftprojekt cieszą się dużym zainteresowaniem szczególnie w okresie jesienno-zimowym. W ofercie sklepu internetowego dostępne są aż cztery typy polarów o różnej gramaturze.  Polary standardowo posiadają haftowany na plecach napis „STRAŻ”, do wyboru szary lub żółty

e9

Kurtka polarowa KAPRAL w wersji strażackiej w odróżnieniu od innych bluz polarowych wykonana jest z grubszego materiału dodatkowo wyposażona jest w oddychającą podszewkę. Na plecach standardowo haftowany jest napis STRAŻ. Opcjonalnie można dodać dodatkowy tekst pod napisem STRAŻ, np. nazwę miejscowości. W przypadku polaru KAPRAL zamiast dodatkowych haftów zastosowano miejsca z rzepem do przyczepienia dodatkowych naszywek takich jak: miejscownik, dystynkcje, naszywki naramienne (emblematy z rzepem), flaga Polski, naszywka z grupą krwi.

e8

Baza wzorów strażackich – największa i jedyna w Polsce.

e7


W 2018 roku firma haftprojekt wprowadziła nowy system zamawiania produktów z indywidualnymi wzorami. W sklepie haftprojekt.pl dostępna jest baza zrealizowanych indywidualnych projektów logo dla jednostek Straży Pożarnych.

Po pierwszym zamówieniu indywidualne logo trafia do bazy i od tej pory można składać zamówienia na dowolny produkt z własnym logo bez wyceny, już od jednej sztuki. Na dzień dzisiejszy baza zawiera ponad 850 indywidualnych wzorów i stale się powiększa.

Sztandar dla Ochotniczej Straży Pożarnej w promocyjnej cenie.

e6

Haftprojekt od ponad 10 lat produkuje najwyższej jakości sztandary dla  jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej. Sztandary cenione są za precyzyjne wykonanie i wysoką jakość. Dzięki bardzo zoptymalizowanemu procesowi produkcji sztandar oferowany jest w bardzo przystępnej cenie, a czas jego produkcji to zaledwie od 7 do 14 dni. Do sztandaru można zamówić dodatkowo drzewiec. Obecnie w sklepie haftprojekt dostępny jest jeden wzór sztandaru OSP.

O firmie HaftProjekt

Hafciarnia HaftProjekt działa na rynku od 1990 roku. Oferta firmy jest głównie skierowana do jednostek Ochotniczej i Państwowej Straży Pożarnej i także innych służb mundurowych. Produkty HaftProjekt’u cieszą się od początku lat 90 bardzo dużą popularnością przede wszystkim za ich wysoką jakość. W produkcji używane są materiały tylko najwyższej jakości. Firma posiada także najnowocześniejsze na rynku maszyny hafciarskie japońskiej firmy Tajima. Ponadto oferowane produkty wyróżniają się dokładnością wykonania i dbałością o szczegóły. Wieloletnie doświadczenie pozwala zaoferować klientom bardzo wysoką jakość produktów przy jednoczesnym zachowaniu rozsądnej ceny.

e5

Odwiedzaj profil haftprojekt na Facebook i Instagram, dowiesz się o nowych produktach i promocjach dla strażaków.

Odwiedź stronę haftprojek:
https://haftprojekt.pl

Adres FB:
facebook.pl/haftprojekt

Instagram:
instagram.com/haftprojekt

Poniżej kilka zdjęć przesłanych przez strażaków w odzieży z haftprojekt.pl

e4

Artykuł sponsorowany 

Strażacki.pl

Bluzy i koszul


Sklep pożarniczy Florian

Koszulka strażacka 4F

etui strazackie na telefon


Czytaj również

blog comments powered by Disqus