Bolestraszyce

Przekazanie samochodu ratowniczo – gaśniczego OSP w Bolestraszycach

Przekazanie samochodu ratowniczo – gaśniczego OSP w Bolestraszycach

W sobotę 17 listopada 2018 r. odbyła się uroczystość poświęcenia i przekazania nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego Ochotniczej Straży Pożarnej w Bolestraszycach.

Samochód poświęcił kapelan gminny OSP ksiądz Marian Hofman. Kluczyki do pojazdu zostały wręczone druhom OSP przez podkarpackiego komendanta wojewódzkiego PSP bryg. Andrzeja Babca, posła na Sejm RP Andrzeja Matusiewicza i wójta Gminy Żurawica Krzysztofa Składowskiego.
Akt przekazania nowego samochodu wręczył podkarpacki komendant wojewódzki st. bryg. Andrzej Babiec w asyście zastępcy bryg. Daniela Dryniaka oraz zastępcy prezesa Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie Bogusława Kidy.

Nowy samochód to GBA 3/16 na podwoziu Volvo FL280 4×4 i będzie służyć poprawie bezpieczeństwa lokalnej społeczności i obywateli powiatu przemyskiego.

Samochód ratowniczo – gaśniczy został pozyskany dzięki finansom, które zostały przekazane przez Narodowy i Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Komendanta Głównego PSP oraz Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego PSP jak również władze samorządowe Gminy Żurawica. Wartość nowego samochodu to 803 500 zł.

Żródło: Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie

Strażacki.pl

W sobotę 17 listopada 2018 r. odbyła się uroczystość poświęcenia i przekazania nowego samochodu rat


florian v3

Koszulka strażacka 4F

etui strazackie na telefon


Galeria

Czytaj również

blog comments powered by Disqus