Quadem do akcji w ciężkim terenie

Quadem do akcji w ciężkim terenie

Quady dla straży pożarnej

Każdy ze strażaków zdaje sobie sprawę z tego, jak ważnym czynnikiem w akcjach ratowniczych jest szybkość dojazdu na miejsce zgłoszenia. Dotyczy to szczególnie jednostek, które zlokalizowane są w górach lub na trudno dostępnym terenie. Coraz częściej jednostki OSP w Polsce, oprócz floty pojazdów ciężarowych, decydują się na zakup pojazdu typu quad. Dlaczego? Wykorzystanie quadów podczas akcji gwarantuje zwrotność, łatwość dotarcia do trudnych miejsc i niezawodność. Dodatkowym atutem jest bez wątpienia niska waga pojazdów, dzięki czemu manewrowanie nimi nie sprawia trudności. Firma MOTO-TRIP KRAKÓW, będąca dealerem marki Polaris, już od 12 lat oferuje tego typu pojazdy, tym samym ułatwiając jednostkom pracę podczas akcji ratowniczych.

W ofercie MOTO - TRIP  znaleźć można ponad 12 marek quadów, które dostosowane są do potrzeb Straży Pożarnej i przygotowane jako pojazdy specjalne. Polaris to nie tylko quady, ale również pojazdy typu SSV (Side by side), które wyróżniają możliwości terenowe przy utrzymaniu komfortu dla kierowcy i pasażerów. Pojazdy te można doposażyć między innymi w dach, szybę z wycieraczką, podgrzewanie kabiny oraz gąsienice, które pozwalają na pokonywanie odległości w bardzo trudnych warunkach terenowych.

Specialistyczne quady od firmy MOTO - TRIP

Oferując specjalistyczny sprzęt, marka MOTO - TRIP stawia na jakość, decydując się na pojazdy sygnowane niezawodną, amerykańską marką Polaris, która wyposaża w pojazdy specjalne między innymi armię U.S.A i armię włoską. Stosownie zmodernizowane quady pomagają usprawnić pracę jednostek ratunkowych. Co więcej, pojazdy marki Polaris kierowane na naszą część Europy, Afrykę i Azję, produkowane są w Polsce, pod Opolem.

Ile kosztuje quad dla straży pożarnej 

Quady oferowane przez MOTO - TRIP służyły w wielu akcjach terenowych, między innymi pomagały w dotarciu do wypadków z udziałem ciągników rolniczych, w transporcie podczas powodzi, dowoziły sprzęt oraz uczestniczyły w gaszeniu pożarów.

Możliwości serwisowe pozwalają na wiele udoskonaleń i personalizacji quadów pod wymagania danej jednostki. Oświetlenie i syreny ostrzegawcze oraz liczne bagażniki, które pozwalają na transportowanie potrzebnego sprzętu, to tylko kilka oferowanych przez firmę opcji modernizacji.

Podsumowując, quady i pojazdy specjalne typu SSV to ciekawa alternatywa dla dużo droższych w utrzymaniu i zakupie samochodów z napędem 4x4. Dodatkowo możliwości odliczenia podatku 23% VAT (ze względu na homologację ciągnik rolniczy T3B) co czyni je tańszymi o prawie ¼ ceny. Dobrze wyposażony pojazd marki Polaris dostępny jest w ofercie MOTO - TRIP już za 25 202 zł netto. Firma gwarantuje, że Jednostki straży pożarnej mogą liczyć na atrakcyjne ceny.

QUADY dla STRAŻY POŻARNEJ

Marka MOTO - TRIP jest na rynku od kilkunastu lat, co sprawia, że firmie zaufało już sporo jednostek, między innymi:

  • OSP Pcim
  • OSP Sidzina
  • OSP Biało Kościół
  • Tauron Polska

MOTO-TRIP KRAKÓW – Oficjalny dealer marki Polaris

Ul. Drewniana 4

30-556 Kraków

tel: 663-166-831 / email:

Artykuł sponsorowany

Strażacki.pl

Quady dla straży


Sklep pożarniczy Florian

Koszulka strażacka 4F

etui strazackie na telefon


Galeria

Czytaj również

blog comments powered by Disqus