Nowy Dwór

Strażacy sami odremontowali swoją remizę

Strażacy sami odremontowali swoją remizę

Przez kilka ostatnich tygodni z remizy OSP Nowy Dwór dobiegały dźwięki wiertarek, szlifierek, sprężarek oraz odgłosy świadczące o tym, że w środku dużo się dzieje. Powodem tego zamieszania był generalny remont remizy.

W tym roku udało nam się pozyskać sporo sprzętu oraz nowe bramy, stwierdziliśmy, że warto byłoby odświeżyć również wnętrze, gdyż ostatni remont w środku przeprowadzano ładnych naście-lat temu. Grupa naszych niezawodnych ochotników od razu przystąpiła do pracy. Dniami, a czasem także i nocami trwały prace. Rozpoczynając od szpachlowania, szlifowania oraz gruntowania przeszliśmy do malowania ścian, a także zmiany koloru lamperii. Odświeżono wieszaki na ubrania bojowe oraz metalowy regał. Nieco zużyta posadzka także została pomalowana. Ale to nie koniec zmian- stare, wysłużone meble zniknęły, a w ich miejsce pojawiły się nowe szafki i wieszak na ubrania koszarowe - relacjonują strażacy. 


Większość ochotników z zapałem angażowała się w działania na rzecz remizy. Strażacy, prawie codziennie byli w remizie i dawali z siebie wszystko.

Nie można też zapomnieć o naszych wspaniałych druhach z MDP. Poświęcili całe ferie zimowe po to, aby pomóc przy pracach i szybciej doprowadzić remizę do stanu aktualnego - wspominają ochotnicy

Po raz kolejny podziękowania strażacy kieruja w stronę Krówka markety rolno-budowlane-sklep w Dąbrowie Białostockiej oraz w stronę panów z "Jur-And Meble", którzy podjęli się wykonania nowych mebli do remizy, w ekspresowym tempie.

Dziękujemy również wszystkim, którzy w nawet najmniejszym stopniu przyczynili się do tego jak obecnie wygląda nasza remiza. - dodają na końcu strażacy. 

W galeri zaprezentowane zostały zdjęcia robione w trakcie robót oraz  finalny efekt kilkunastu dni ciężkiej pracy strażaków. 

Info/foto dzieki uprzejmości OSP Nowy Dwór 

Strażacki.pl

Przez kilka ostatnich tygodni z remizy OSP Nowy Dwór dobiegały dźwięki wi


Sklep pożarniczy Florian

Koszulka strażacka 4F

etui strazackie na telefon


Galeria

Czytaj również

blog comments powered by Disqus