Opalenica niedziela, 05 listopada 2017

Strażacy z Opalenicy będą mieli nową remizę! [NAJNOWSZE ZDJĘCIA]

Strażacy z Opalenicy będą mieli nową remizę! [NAJNOWSZE ZDJĘCIA]

Na początku roku pisaliśmy o tym, że Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Opalenicy będą mieli nową remizę. Projekt remizy połączony jest m.in. z halą widowiskową. Dzisiaj przedstawiamy pierwsze zdjęcia z budowy, które robią na prawdę duże wrażenie. 

-Burmistrz Opalenicy Pan Tomasz Szulc po wsłuchaniu się w głos druhów i problemy jakie generuje obecna lokalizacja remizy nie pozostawił tematu bez odzewu, odważnie jako pierwszy od wielu lat podjął temat, czego efekty widzimy na zdjęciach projektów. Tak, to właśnie burmistrz nadał Naszej nowej strażnicy taki kształt. - czytamy na stronie OSP. Obiekt powstaje na opalenickim „Płaskowyżu”, a więc przy zbiegu ulic 3 Maja oraz Młyńskiej.

Nowy budynek, to nowoczesne garaże z wszystkimi udogodnieniami, zaplecze sanitarne, socjalne, szatnie, pomieszczenia techniczne, a do tego jedną z większych w mieście sali widowiskowych, z której będą mogli korzystać nie tylko strażacy ale również mieszkańcy miasta oraz gminy. Będzie ona miała osobne wejście, przez co, nie będzie to kolidowało z normalnym funkcjonowaniem remizy.

Poniżej zdjęcia wizualizacji budynku oraz fotografie obrazujące postępy na budowie. 

Zdjęcia OSP Opalenica

remiza998 750 100px

Diato_v1.png

Galeria