Strażak ranny w wypadku. Potrzebna krew!

Strażak ranny w wypadku. Potrzebna krew!

Jakub Kobyliński, na co dzień strażak ochotnik w OSP Czołomyje rano 22 listopada uległ poważnemu wypadkowi, w wyniku odniesionych obrażeń potrzebna jest transfuzja. Koledzy proszą o oddawanie krwi!

Poniżej apel wraz z najważniejszymi informacjami zamieszczony na facebooku:

"Zwracam się do Państwa ze szczególnym APELEM O POMOC dla Jakuba, mieszkańca powiatu siedleckiego. W niedzielny poranek chłopak uległ poważnemu wypadkowi, lekarze oceniają jego stan na bardzo ciężki. Niezbędny jest natychmiastowy zabieg transfuzji krwi oraz operacja, w celu jej przeprowadzenia potrzebna jest krew, grupa BRh+, (każda inna grupa krwi może być oddana, w zamian za inną grupę przekazaną do banku Jakub otrzyma swoją).

Kuba, na co dzień jest strażakiem OSP, wiele razy ratował mienie i życie będąc druhem Ochotniczej Straży Pożarnej w Czołomyjach, teraz to On potrzebuje pilnej waszej pomocy.

Przy oddawaniu krwi należy pamiętać o wypełnieniu oświadczenia dotyczącego chęci oddania krwi na konkretną osobę. Oświadczenia należy składać w Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim w Siedlcach.

Podczas oddawania krwi należy podać poniższe dane:

Jakub Kobyliński

Mazowiecki Szpital Wojewódzki w Siedlcach, Oddział intensywnej terapii.

Oddział RCKiK w Siedlcach znajduję się przy ul. Formińskiego 14, krew można oddawać od 07.00 - 13.00.

Proszę o udostępnianie oraz zapraszanie znajomych do wydarzenia, czym nas więcej tym większa szansa na skuteczną pomoc!"

https://www.facebook.com/events/1656387417984016/

Strażacki.pl

Jakub Kobyliński, na co dzień strażak ochotnik w OSP Czołomyje rano 22 listopada uległ poważnemu wyp

Czytaj również