Kielce poniedziałek, 09 października 2017

Znamy datę przyszłorocznych targów IFRE EXPO

Znamy datę przyszłorocznych targów IFRE EXPO

Znamy datę przyszłorocznych targów IFRE EXPO czyli Targów Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych, które odbędą się w Targach Kielce. Dzisiaj na oficjalnym fanpage na Facebooku organizator opublikował datę imprezy.

Podobnie jak podczas pierwszej edycji, targi będą trwały trzy dni. Rozpoczną się 7 czerwca i potrwają do 9 czerwca 2018 roku.

W dniach 8 - 10 czerwca br. podczas pierwszej edycji można było ujrzeć nowoczesne pojazdy straży pożarnej, nowinki techniczne stosowane w straży pożarnej, pokazy ratownicze, gaśnicze, oraz dziecięce drużyny pożarnicze, a także spotkania komendantów.

Sama wystawa zajmowała ponad 6 tysięcy 300 metrów kwadratowych na których swój sprzęt prezentowało blisko 170 wystawców z Norwegii, Włoch, Niemiec, Austrii,, Japonii, Francji, Słowenii, Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych i Polski.

Relację z tegorocznej imprezy możecie znaleźć na naszym portalu: http://www.strazacki.pl/relacje/kielce-relacja-z-targ%C3%B3w-po%C5%BCarniczych-ifre-expo-2017

remiza998 750 100px

Diato_v1.png

Galeria

Strazacki.pl