Uwaga

Google Geocoding API error: The request was denied.

Kraków

Dodatkowe miejsca dla ubiegających się o przyjęcie do Szkoły Aspirantów PSP w Krakowie

Dodatkowe miejsca dla ubiegających się o przyjęcie do Szkoły Aspirantów PSP w Krakowie

Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej zwiększył limit kandydatów w Szkole Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie, którzy zostaną przyjęci na pierwszy rok nauki w roku szkolnym 2014/2014 z 75 miejsc do 90.

Tym samym przypominamy, że egzaminy zostaną przeprowadzone już w najbliższy wtorek, tj. 8 lipca br. W tym dniu odbędzie się egzamin sprawności fizycznej, który składa się z biegu na 50 metrów, podciągania na drążku oraz biegu na dystansie 1000 metrów. Zbiórka kandydatów na egzamin sprawności fizycznej o godzinie 800 na stadionie Akademii Wychowania Fizycznego  im. Bronisława Czecha w Krakowie, Al. Jana Pawła II 78.

W dniu kolejnym, tj. 09.07.2014 roku odbędzie się egzamin pisemny, składający się z testu zawierającego po 25 zadań z chemii i fizyki. Zbiórka kandydatów na egzamin pisemny z chemii i fizyki o godzinie 800 w Szkole Aspirantów PSP w Krakowie, Nowa Huta os. Zgody 18.

W dniu 14.07.2014 r., dla pierwszych 100 kandydatów z listy rankingowej (wyłonionej po egzaminie sprawności fizycznej i egzaminie pisemnym), odbędzie się sprawdzian z umiejętności pływania. Zbiórka 100 zakwalifikowanych kandydatów o godzinie 800w Szkole Aspirantów PSP Krakowie, Nowa Huta os. Zgody 18.

Na podstawie: sapsp.pl

Strażacki.pl

Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej zwiększył limit kandydatów w Szkole Aspirantów Państ

Galeria