Łódź-Andrzejów

OSP KSRG Łódź-Andrzejów

OSP KSRG  Łódź-Andrzejów
Etykiety Andrzejów - Ochotnicza - OSP - Pożarna - Remiza - Straż - Łódź - Łódź-Andrzejów - Łódzkie

Ochotnicza Straż Pożarna Łódź-Andrzejów, powstała w 1923 roku. Od 1995 roku, jednostka włączona jest do Krajowego Systemu Ratowniczo Gaśniczego. OSP Łódź-Andrzejów jest największa i ma najwięcej wyjazdów na terenie miasta Łodzi. W jednostce jest 30 druhów, którzy są w stanie nieść pomoc niezależnie od pory dnia i roku. Są oddani służbie. Mają skończone różne kursy jak np. kierowanie ruchem, KPP, ratownictwo techniczne.

Obecnie jest to jednostka S-4. Na wyposażeniu znajdują się dwa wozy gaśnicze, jeden ratownictwa drogowego i jeden operacyjny.

Wyposażenie:

329[E]03 - SLOp Skoda Octavia

329[E]15 - GCBA 5/24 Jelcz 422/JZS

329[E]14 - GBA 2,5/30 Renault Midlum/ISS Wawrzaszek

329[E]16 - SLRt Daewoo Lublin III

Pierwszy, to lekki pojazd operacyjny Skoda Octavia. Wcześniej pojazd należał do ZOM OSP Łódź. Jest to samochód administracyjny.

Drugi, to ciężki wóz gaśniczy Jelcz 422. Pojazd karosowany przez Jelczańskie Zakłady Samochodowe. Wcześniej należał do JRG 4 Łódź (304[E]25).

Trzeci, to średni wóz gaśniczy Renault Midlum. Pojazd karosowany przez firmę ISS Wawrzaszek.

Czwarty, to lekki wóz ratownictwa technicznego Daewoo Lublin. Na wyposażeniu pojazdu jest m.in. pilarka do drewna, torba medyczna.

Strażacki.pl

Etykiety Andrzejów - Ochotnicza - OSP - Pożarna - Remiza - Straż - Łódź - Łódź-Andrzejów - Łódzkie

Czytaj również

https://diponegoro-pahlawan.perpusnas.go.id/slot-gacor/ http://www.pssp.ru/ Slot88 https://www.hettstedt.de/ http://maebashi-cci.or.jp/ Slot Dana Slot77 https://rguts.ru/ Visitorbet