Kazimierz Biskupi: Gminny turniej piłkarski jednostek OSP

Kazimierz Biskupi: Gminny turniej piłkarski jednostek OSP

W dniu 18 maja br. na obiekcie sportowym Orlik w miejscowości Kazimierz Biskupi odbył się po raz drugi turniej piłkarski jednostek OSP z terenu gminy o puchar Wójta. W rywalizacji brało udział pięć drużyn z jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych.

 

Do turnieju zgłosiły się jednostki z OSP Kazimierz Biskupi, OSP Dobrosołowo, OSP Bielawy, OSP Jóźwin i OSP Tokarki.

O godzinie 16 rozpoczęto pierwsze spotkania, które trwały 2 x 10 minut. Turniej rozegrano systemem każdy z każdym, a sędzią głównym był dh Jan Kamyszek z OSP Kazimierz Biskupi. Asystował mu natomiast Komendant Gminny ZOSP - dh Wojciech Kowalczyk.

Po blisko dwóch godzinach zmagań, nastąpiło podsumowanie rozgrywek. Prezes Zarządu Oddziału Gminnego OSP w Kazimierzu Biskupim - dh Sławomir Szczepański, podziękował wszystkim druhom za możliwość spotkania, za zdrową rywalizację i grę fair-play, a także poinformował, iż podczas turnieju nikt nie odniósł poważnych kontuzji. Następnie, w towarzystwie członków Prezydium Zarządu Gminnego, wręczył puchary i dyplomy, dla wyróżnionych.

Wyniki rywalizacji przedstawiają się następująco:

1. Ochotnicza Straż Pożarna Jóźwin
2. Ochotnicza Straż Pożarna Kazimierz Biskupi
3. Ochotnicza Straż Pożarna Dobrosołowo
4. Ochotnicza Straż Pożarna Bielawy
5. Ochotnicza Straż Pożarna Tokarki

Puchar najlepszego zawodnika turnieju otrzymał dh Adrian Ziółkowski z OSP Jóźwin, który zdobył 15 bramek. Najlepszym bramkarzem został dh Artur Czerniak z OSP Kazimierz Biskupi.

Druh Prezes zapowiedział, iż w przyszłym roku również zostanie zorganizowana tego typu impreza, która jest świetną okazją do integracji środowiska wszystkich uczestniczących w niej strażaków.

{ rsmediagallery tags="20130518_kazimierz_biskupi_turniej_pilki_noznej"}

Strażacki.pl

https://diponegoro-pahlawan.perpusnas.go.id/slot-gacor/ http://www.pssp.ru/ Slot88 https://www.hettstedt.de/ http://maebashi-cci.or.jp/ Slot Dana Slot77 https://rguts.ru/ Visitorbet