Konkurs: Bądź twórcą Strażackiego i wygraj program OSPiko

Konkurs: Bądź twórcą Strażackiego i wygraj program OSPiko

Nie zwalniamy tempa i ruszamy z kolejnym konkursem, w którym do wygranie będzie program OSPiko, który umożliwia zarządzanie danymi jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej. Konkurs na kreatywność i pomysłowość naszych użytkowników. Zgłoszenie musi zawierać pomysł na nowe rozwiązania/ pomysły, które mogłyby być wprowadzone na Strażackim. Zgłoszenia przyjmujemy do 12 grudnia 2015 roku!

Kilka prostych zasad:
-w tytule maila prosimy o wpisanie: „Konkurs: Bądź twórcą Strażackiego i wygraj program OSPiko, w treści zgłoszenia należy podać: swoje imię i nazwisko, nr telefonu, link do konta na fb oraz pomysł na nowe rozwiązania/ pomysły które mogłyby być wprowadzone na Strażackim,

- zgłoszenie musi opisywać pomysł oraz założenia i składać się m.in. z kilku zdań.
-użytkownik wyraża zgodę na wykorzystanie swojego pomysłu na portalu Strazacki.pl,

-uczestnik konkursu akceptuje wszystkie warunki.

Ważne: Przed przesłaniem zgłoszenia konkursowego należy:

-udostępnić post konkursowy na swojej tablicy na facebooku z podpisem: "Biorę udział w konkursie Portalu Strażaków – Strazacki.pl i OSPiko",

-polubić fanpage Strazacki.pl oraz OSPiko - System Zarządzania OSP

Z przesłanych zgłoszeń redakcja Portalu Strażaków – Strazacki.pl wybierze osobę, która przesłała najciekawsze rozwiązanie/ pomysł. Zwycięzca otrzyma program OSPiko.

Rozwiązanie konkursu odbędzie się 13 grudnia br.

Sponsorem nagrody jest serwis http://ospiko.pl/ . OSPiko umożliwia zarządzanie danymi jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej. Na podstawie wprowadzonych danych program umożliwia tworzenie raportów i statystyk. Ze wszystkimi funkcjami programu mogą Państwo zapoznać się odwiedzając zakładki Funkcje Programu, Filmy Instruktażowe oraz Zrzuty Ekranu na stronie portalu. Koszt takiego programu to 149zł.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres . W razie pytań prosimy o kontakt.

Strażacki.pl

Nie zwalniamy tempa i ruszamy z kolejnym konkursem, w kt


Sklep pożarniczy Florian

maseczki dla strażaków


Galeria