Konkurs Bądź twórcą Strażackiego i wygraj program OSPiko rozstrzygnięty

Konkurs Bądź twórcą Strażackiego i wygraj program OSPiko rozstrzygnięty

Przyszedł czas na wyłonienie zwycięzcy w konkursie „Bądź twórcą Strażackiego i wygraj program OSPiko„. Z przesłanych zgłoszeń wybraliśmy jeden pomysł, który już niebawem wprowadzimy na naszym portalu.

Zwycięzcą został Pan Łukasz Tokarczyk z pomysłem na bazę pytań dla uczestników Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Serdecznie gratulujemy.

Sponsorem nagrody jest serwishttp://ospiko.pl/. OSPiko umożliwia zarządzanie danymi jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej. Na podstawie wprowadzonych danych program umożliwia tworzenie raportów i statystyk. Ze wszystkimi funkcjami programu mogą Państwo zapoznać się odwiedzając zakładki Funkcje Programu, Filmy Instruktażowe oraz Zrzuty Ekranu na stronie portalu. Koszt takiego programu to 149zł.

Zachęcamy do lajkowania profilu OSPiko - System Zarządzania OSP .

Przypominamy, że w dalszym ciągu trwa konkurs fotograficzny „WISS w obiektywie”, w którym można wygrać m.in. wycieczkę do fabryki WAWRZASZEK Inżynieria Samochodów Specjalnych oraz prenumeratę czasopisma dla strażaków „W Akcji”. Więcej szczegółów można znaleźć pod adresem http://strazacki.pl/konkursy/konkurs-fotograficzny-wiss-w-obiektywie

Strażacki.pl

Przyszedł czas na wyłonienie zwycięzcy w konkursie „Bądź twórcą Stra


Sklep pożarniczy Florian

maseczki dla strażaków


Galeria