Kraj

Lokalne OSP zapraszają na ciekawe eventy

Lokalne OSP zapraszają na ciekawe eventy

Niedziela 17 września to czas kiedy z rodziną i bliskimi warto wybrać się do strażaków ochotników, którzy w tym czasie organizują ciekawe eventy. Jako redakcja zapraszamy m.in. na poniższe eventy:


1) 17 września 2023 na placu Witosa w Choszcznie odbędzie się charytatywny Festyn Strażacki, podczas którego zbierane będą środki na leczenie Olka Łopato.

W programie m.in.: pokaz sprzętu strażackiego, podnośnik strażacki, przejażdżki quadem, paintball, dmuchane zamki, animacje dla najmłodszych, ścianka wspinaczkowa, pokaz gaszenia pożaru, przejażdżki motorówkami po jeziorze Klukom, pokazy pierwszej pomocy, sprzętu nurkowego, przejażdżki motorówkami po jeziorze Klukom oraz strefa gastronomiczna (grill, grochówka, ciasta) i wiele innych.

Główną atrakcją imprezy będzie koncert „Soboty”, rapera Michała Sobolewskiego, który planowany jest ok. godz. 15:00, wcześniej na scenie wystąpi Jacek Lipski „Lipen”


2) W Pniewach (woj. Wielkopolskie) strażacy ochotnicy zapraszają na cykliczną imprezę pn. „Drzwi otwarte u przyjaciół strażaków”.  W programie jak zawsze gry i zabawy dla najmłodszych, tor przeszkód, pyszne placki, pokaz sprzętu strażackiego, zadymiony namiot, nauka pierwszej pomocy, możliwość sprawdzenia jak działają sprzęty pożarnicze i wiele innych rzeczy. Start o godzinie 13:00.3) Ochotnicza Straż Pożarna w Bełżycach serdecznie zaprasza na „Bełżycki Festyn Strażacki – Strażakiem Być”, który odbędzie się 17 września 2023 roku od godz. 9:30. Spotkanie organizowane jest z okazji 110-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Bełżycach. W programie m.in. wręczenie medali i wyróżnień przemarsz pododdziałów na plac przed remizę OSP na dalszą część Festynu, przy akompaniamencie Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Niedrzwicy Kościelnej, strefa zabaw dla dzieci, konkurs rodzinny z nagrodami, koncert zespołu „Jarzębinki” z Bełżyc (m.in. stare pieśni strażackie), zwiedzanie Izby Pożarnictwa OSP Bełżyce .

Strażacki.pl

Niedziela 17 września to czas k

Galeria

https://diponegoro-pahlawan.perpusnas.go.id/slot-gacor/ http://www.pssp.ru/ Slot88 https://www.hettstedt.de/ http://maebashi-cci.or.jp/ Slot Dana Slot77 https://rguts.ru/ Visitorbet