Nowa odsłona Strażackiego

Nowa odsłona Strażackiego

Przebudowa naszego portalu dobiegła końca. Przez blisko trzy tygodnie trwały intensywne prace nad zmianą wizualną jak i funkcjonalnością Strażackiego. Mamy nadzieję, że nowe zmiany przypadną Wam do gustu.

Oprócz przebudowy wizualnej portalu, zostały poprawione zabezpieczenia Strażackiego oraz sama funkcjonalność, która pomoże w dodawaniu materiałów i ich publikacji.

Teraz Strażacki jest również przystosowany do urządzeń mobilnych. Portal na tabletach czy innych urządzeniach jest bardziej przejrzysty i czytelny.

Zmienione zostało również wnętrze Strażackiego. Teraz nasi redaktorzy będą mieli mniej pracy przy dodawaniu Waszych materiałów, a co za tym idzie Wasze materiały będą pojawiały się szybciej na stronie głównej serwisu. Całkowicie zmieniło się dodawanie materiałów za pomocą Punktu Alarmowego. Instrukcję jak dodawać artykuły znajdziecie w dolnym menu w dziale FAQ. Również zakładka Kontakt została zmieniona oraz zabezpieczona.

Strona główna portalu zbudowana jest z kafelek. Teraz materiały wyświetlane są jasno i przejrzyście. Do materiałów została dodana mapa miejsca wydarzenia, miejscowość oraz godzina, a wszystko to w różnorodnych kolorach.

Niebawem pojawią się długo zapowiadane nowe testy PSP i KPP. W tej chwili „Stare” testy zostały wyłączone gdyż od 1 lipca obowiązują nowe. Nowe testy pojawią się w górnym menu.

Zmieniło się jeszcze sporo... mamy nadzieję, że na lepsze.

Teraz prośba do Was. Jeżeli zauważycie jakieś problemy lub macie inne ciekawe pomysły dotyczące wizualizacji czy funkcjonowania Strażackiego, napiszcie do nas.

Strażacki.pl

Przebudowa naszego portalu dobiegła końca. Przez blisko trzy tygodnie trwa

Galeria