Kielce

Ruszyły targi KIELCE IFRE-EXPO!!

Ruszyły targi KIELCE IFRE-EXPO!!

Dokładnie o 10:00 otwarte zostały Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych KIELCE IFRE-EXPO 2017, które potrwają do soboty. W targach weźmie udział ponad 150 firm z 10 krajów. Powierzchnia wystawy ma ponad 6000 m kw.!!

Odwiedzający będą mogli zobaczyć m.in. jak wygląda akcja ratunkowa z wykorzystaniem śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, zobaczyć pokaz psów ratowniczych, pozorację z użyciem motocykla ratunkowego, a także wysłuchać specjalnego koncertu orkiestr strażackich z Krasocina i Daleszyc. Nie zabraknie ćwiczeń z trenażerem pożarów wewnętrznych czy trenażerem gazowym.

W ostatnim dniu targów, 10 czerwca odbędą się zawody sportowe Ochotniczych Straży Pożarnych. W zawodach weźmie udział 37 jednostek m.in. z województwa wielkopolskiego, mazowieckiego i śląskiego.

Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych KIELCE IFRE-EXPO odbywają się razem z Międzynarodowymi Targami Bezpieczeństwa i Ochrony Pracy oraz Systemów Zabezpieczeń Przeciwpożarowych  KIELCE WORK SAFETY-EXPO.

Portal Strażaków – Strazacki.pl objął patronat medialny nad tym wydarzeniem. Serdecznie zapraszamy do Kielc oraz relacji z targów, które będziemy publikować na portalu oraz naszym fanpage na facebooku.  

remiza998 750 100px

Diato_v1.png

Galeria

Strazacki.pl