Władysławowo wtorek, 28 listopada 2017

Za nami oficjalne otwarcie XXIII Mistrzostw Polski Strażaków PSP w Halowej Piłce Nożnej

Za nami oficjalne otwarcie XXIII Mistrzostw Polski Strażaków PSP w Halowej Piłce Nożnej

Za nami oficjalne otwarcie XXIII Mistrzostw Polski Strażaków PSP w Halowej Piłce Nożnej, które odbywają się w Centralnym Ośrodku Sportu – Ośrodek Przygotowań Olimpijskich im. Feliksa Stamma Cetniewo we Władysławowie. Gospodarzem zmagań jest Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Gdańsku.

Do rozgrywek zgłosiło się 16 reprezentacji, 12 województw i 4 szkoły pożarnicze. Rozgrywki zapowiadają się bardzo emocjonująco, gdyż na parkietach możemy oglądać aktualnych zawodników klubów ekstraklasy i I ligi futsalu, którzy na co dzień są funkcjonariuszami PSP. Wśród nich są m.in. zawodnicy Gatta Active Zduńska Wola (Michał Marciniak, Krzysztof Adamski, Michał Szymczak), AZS Uniwersytet Warszawski (Michał Klaus), Błękitni Stargard Szczeciński - półfinalista Pucharu Polski (Tomasz Pustelnik), były zawodnik Arki Gdynia, Pogoni Szczecin, Zagłębia Lubin i aktualnie reprezentant Polski w piłce nożnej plażowej (Michał Łabędzki).

Na jutro (29 listopada) zaplanowano rozgrywki ćwierćfinałowe, półfinałowe i finał, po którym około 15.30 nastąpi uroczyste zakończenie Mistrzostw.

Mistrzostwa zostały objęte Patronatem Honorowym przez Wojewodę Pomorskiego - Dariusza Drelicha.

Patronat Medialny nad Mistrzostwami sprawuje: Radio Gdańsk, portal www.strazacki.pl oraz Przegląd Pożarniczy. Partnerami wspierającymi Mistrzostwa są: LOTTO, Energa SA, POLAR, Lotos, NO10.pl, OKIsuple, Pepsport.pl, Newline, Fotopatryczek.pl.

Serdecznie zapraszamy do kibicowania i śledzenia zmagań strażaków. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.straz.gda.pl Niebawem również relacja z Mistrzostw na Strazacki.pl

remiza998 750 100px

Diato_v1.png

Banner SLS Launch 750x100px

Galeria

Strazacki.pl

Czytaj również