Rękawice HexArmor EXT od ARMATEC otrzymuje...

Rękawice HexArmor EXT od ARMATEC otrzymuje...

Czas przyjmowania zgłoszeń dobiegł końca. Z wszystkich prawidłowych zgłoszeń został wybrany zwycięzca, który zgarnął rękawice HexArmor EXT 4012 warte 200 zł. Sponsorem nagrody jest nasz partner firma ARMATEC, która jest importerem oraz dystrybutorem sprzętu na rynku Polskim, miedzy innymi rękawic HexArmor.

Rękawice HexArmor EXT otrzymuje Pan Marcin Bigalke. Jednak to nie koniec nagród. ARMATEC dodatkowo postanowiłem przekazać dwie nagrody pocieszenia (klips do rękawic HexArmor). Nagrody pocieszenia otrzymuje Pan Paweł Łoś oraz Tomasz Paprotny.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i prosimy o przesyłanie adresów do wysyłki nagród na adres

Rękawice HexArmor EXT to komfort i bezpieczeństwo!! Bardzo wiele rękawic do ratownictwa technicznego nie jest w stanie zapewnić jednocześnie komfortu użytkowania i właściwej ochrony, inaczej jest w przypadku rękawic EXT Rescue™ 4012. Wysoki poziom bezpieczeństwa - najwyższy wg. normy ISEA oraz zaawansowany system ochrony przed uderzeniem zabezpiecza Twoją dłoń przed ostrymi krawędziami oraz odłamkami szkła. Podwójne boczne szwy i bardzo wygodne wykończenie w opuszkach palców.

Strażacki.pl

Czas przyjmowania zgłoszeń dobiegł końca. Z wszystkich prawidłowych zgło


Sklep pożarniczy Florian

maseczki dla strażaków


Galeria