Kielce

Targi IFRE-EXPO po raz drugi w Kielcach

Targi IFRE-EXPO po raz drugi w Kielcach

Na podstawie umów z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Centrum Unijnych Projektów Transportowych Państwowa Straż Pożarna otrzyma w tym roku dofinansowanie w łącznej kwocie 543 931 000 zł, z czego 462 341 350 zł z Funduszu Spójności, na zakup sprzętu, pojazdów i wyposażenia niezbędnego do prowadzenia akcji ratowniczych oraz usprawnienie systemu ratownictwa w transporcie kolejowym oraz drogowym. Ta informacja to bardzo dobry prognostyk dla II Międzynarodowych Targów Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych Kielce IFRE-EXPO, które odbędą się od 7 do 9 czerwca 2018 roku w Targach Kielce.

Już po raz drugi w dniach 7-9 czerwca 2018 w Targach Kielce odbędą się Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych Kielce IFRE-EXPO. Sukces poprzedniej edycji potwierdził, że Targi Kielce to najlepsze miejsce dla producentów urządzeń, sprzętu oraz technologii dla jednostek straży pożarnej. Zakres Targów Kielce IFRE-EXPO obejmuje bowiem całe spectrum branży, między innymi: sprzęt ratowniczy, gaśniczy, pojazdy pożarnicze - gaśnicze i specjalne, środki gaśnicze i neutralizujące, wyposażenie ochronne oraz odzież przeznaczoną dla służb specjalnych. Ubiegłoroczna ekspozycja na powierzchni 6 tysięcy 300 metrów kwadratowych zgromadziła ponad 6000 zwiedzających i 170 wystawców z takich krajów jak Norwegia, Włochy, Niemcy, Austria, Japonia, Francja, Słowenia, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone i Polska. Kolejna pula dofinansowań stwarza duże możliwości dla wystawców z branży, a najlepszym miejscem do przedstawienia swojej oferty jednostkom straży pożarnych będą w 2018 roku Targi KIELCE IFRE-EXPO.

Równocześnie z Międzynarodowymi Targami Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych KIELCE IFRE-EXPO odbędą się Międzynarodowe Targi Bezpieczeństwa i Ochrony Pracy oraz Systemów Zabezpieczeń Przeciwpożarowych KIELCE WORK SAFETY-EXPO.

Zapraszamy do Targów Kielce od 7 do 9 czerwca 2018 roku.

http://bit.ly/ifire_S

Strażacki.pl

Na podstawie umów z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wod


florian v3

Koszulka strażacka 4F

etui strazackie na telefon


Galeria

blog comments powered by Disqus