Nałęczów

OSP Nałęczów otrzymała nową Scanię P410

OSP Nałęczów otrzymała nową Scanię P410

Do druhów z OSP Nałęczów trafiła nowa Scania P410 wyprodukowana w 2017r. przez firmę ISS Wawrzaszek. Pojazdy wyposażony m.in. w silnik o mocy 410km, zbiornik wody o pojemności 5000l i autopompę o wydajności 3200l/min.

Dodatkowo zakupione zostały dwa aparaty OUO z butlami kompozytowymi, dwie dodatkowe butle kompozytowe, agregat oddymiający z rękawem, drabina DW8, lina kinetyczna, zestaw szekli i pęt linowych, podstawowa armatura wodno-pianowa, hydronetka plecakowa, detektor prądu przemiennego, cztery latarki kątowe PELI, dielektryczny Hooligan, trzy dielektryczne topory ciężkie, dwie pilarki spalinowe, parawan, ubrania specjalne oraz hełmy.

Całkowity koszt samochodu to ponad 980tyś zł, z czego 60% pochodziło z Funduszy Europejskich w ramach projektu „Zabezpieczenie przeciwpożarowe i przeciwpowodziowe województwa lubelskiego poprzez zakup samochodów ratowniczo-gaśniczych dla Ochotniczych Straży Pożarnych” i środków Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie. Reszta pieniędzy pochodziła z budżetu gminy.

Foto OSP Nałęczów

Strażacki.pl

Do druhów z OSP Nałęczów trafiła nowa Scania P410 wyprodukowa


Sklep pożarniczy Florian

kalendarz zmianowy psp 2020


Galeria

Czytaj również