Tychy

Quad Yamaha Grizzly 700 trafił na wyposażenie tyskich strażaków

Quad Yamaha Grizzly 700 trafił na wyposażenie tyskich strażaków

Dzisiaj, tj. 6 września w godzinach popołudniowych do KM PSP Tychy dotarł nowy sprzęt ratowniczy. Na wyposażenie JRG Tychy trafił Quad marki Yamaha Grizzly 700 wraz z przyczepą do jego transportu i dodatkowym osprzętem. Pojazd wykorzystywany będzie głównie w trakcie działań na terenach leśnych.

W najbliższych dniach odbędzie się szkolenie z jego obsługi, a następnie pojazd zostanie wprowadzony do podziału bojowego. Pojazd otrzymał kryptonim 641[S]77. Na wyposażeniu pojazdu znajduje się pług do śniegu, elektryczna wyciągarka, miękki kufer zabudowany z przodu pojazdu oraz twardy kufer na tyle pojazdu. Dodatkowo pojazd wyposażony jest w hak holowniczy przystosowany do ciągnięcia przyczepy, np. z łodzią ratowniczą. Pojazd został również wyposażony w oświetlenie ostrzegawcze w technologii LED oraz modulator dźwięku.

Podziękowania dla KM PSP Tychy st. bryg. Piotra Szojda, Dowódcy JRG Tychy kpt. Piotra Smelika za zgodę na realizację materiału oraz strażaków III zmiany służbowej za pomoc w realizacji materiału.  

Strażacki.pl

Dzisiaj, tj. 6 września w godzinach popołudniowych do KM PSP Tychy dotarł n


Sklep pożarniczy Florian

kalendarz zmianowy psp 2020


Galeria

Czytaj również