Poznań-Głuszyna

W OSP Poznań-Głuszyna po raz drugi poleje się krew

W OSP Poznań-Głuszyna po raz drugi poleje się krew

Na szczęście będzie to ,,tylko'' druga zbiórka krwi organizowana od zeszłego roku w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej Poznań-Głuszyna.

To druga zbiórka krwi na poznańskiej Głuszynie organizowana przez grupę Motocyklową ,,KRUK" z 31 Bazy Lotnictwa Taktycznego Poznań-Krzesiny oraz Ochotniczą Straż Pożarną Poznań-Głuszyna. Odbędzie się ona 22 września (sobota) w godzinach od 9:00 do 14:00, w oddanej do użytku w zeszłym roku nowej remizie OSP. Wraz z nią odbędzie się również II-ga edycja otwartej remizy, podczas której wszyscy chętni będą mogli zapoznać się z wyposażeniem miejscowej jednostki OSP Poznań-Głuszyna. Nie zabraknie też porad dotyczących bezpieczeństwa, atrakcji dla najmłodszych, nauki pierwszej pomocy, czy poczęstunku. Osoby, które wesprą zbiórkę krwi liczyć mogą też na okolicznościowe upominki.

Jak informują organizatorzy, w zeszłym roku udało się zebrać 28,730 ml. krwi. W tym roku cel jest jasny - pobić zeszłoroczny wynik. Zbierane będą też plastikowe nakrętki, które pomogą w finansowaniu codziennej rehabilitacji chorej Nadii oraz dary dla schroniska zwierzęcego w Przyborówku. Za zbiórkę krwi odpowiadać będzie Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu.

Szczegóły: www.facebook.com/events/1845682992190084/

 

Strażacki.pl

Na szczęście będzie to ,,tylko'' druga zbiórka krwi organizowana od zeszłego roku w remizie Ochotnicz


Sklep pożarniczy Florian

maseczki dla strażaków


Galeria