Uwaga

Google Geocoding API error: The request was denied.

Bielsk

8 rannych, w tym czworo dzieci na DK 60

8 rannych, w tym czworo dzieci na DK 60

Dzisiaj, tj. 24.12.2014 roku kilka minut po godzinie 9 służby ratownicze otrzymały zgłoszenie o wypadku drogowym do którego doszło na drodze krajowej nr 60 między ulicą Płocką w Bielsku, a miejscowością Gilino. W zdarzeniu uczestniczyły dwa pojazdy w wyniku czego 8 osób zostało poszkodowanych, w tym czworo dzieci.

Po dotarciu zastępów ochrony przeciwpożarowej, strażacy niezwłocznie przystąpili do zabezpieczenie miejsca zdarzenia oraz wykonania dostępu do osób poszkodowanych w pojeździe renaulta laguny za pomocą ciężkiego sprzętu hydraulicznego. Po wydobyciu, poszkodowani zostali przekazani przybyłym zespołom ratownictwa medycznego.

Działania strażaków polegały również na udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanym oraz odłączeniu zasilania w rozbitych pojazdach.

Kierująca jednym z aut najprawdopodobniej wpadł w poślizg. W tym momencie kolejne auto jadące z naprzeciwka nie zdążyło wyhamować i przodem uderzyło w bok pojazdu który wpadł w poślizg.

W akcji brały udział 3 zastępy z JRG 1 w Płocku, 1 zastąp z OSP Bielsk, 4 karetki pogotowia ratunkowego, śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz Policja

Informacje oraz zdjęcia dzięki uprzejmości Osp Bielsk

Strażacki.pl

Dzisiaj, tj. 24.12.2014 roku kilka minut po godzinie 9 s

Galeria

Czytaj również