Brwinów: Nocny pożar budynku

Brwinów: Nocny pożar budynku

Pięć zastępów straży pożarnej gasiło wczorajszy pożar piętrowego budynku mieszkalnego w pod brwinowskich Kotowicach (mazowieckie). Całkowitemu spaleniu uległ dach budynku, na szczęście nikomu nic się nie stało.

Około godziny 23:20 strażacy z powiatu pruszkowskiego otrzymali zgłoszenie o pożarze piętrowego drewnianego budynku w miejscowości Kotowice pod Brwinowem. Po dojeździe na miejsce ratownicy zostali płonący dach piętrowego drewniano-murowanego budynku. Pożar był już w fazie rozwiniętej, podczas działań doszło do zawalenia się konstrukcji dachu oraz zapalenia się wyposażenia domu.

Niebezpieczeństwo podczas działań stwarzała obecność butli z gazem do, której dostęp był utrudniony przez zawaloną konstrukcję dachu. Całkowite działania straży pożeranej zakończyły się tuż po godzinie 02:00, na szczęście mieszkanka budynku zdążyła się w porę ewakuować.

W działaniach brało udział łącznie pięć zastępów Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej oraz policja i pogotowie energetyczne.

Siły i środki:
GBA 2,5/15 Star/Man 589[ M]55 - OSP Brwinów
GCBA 6/32 Jelcz 589[ M]57 - OSP Brwinów
GBA 2,5/16 MAN 581[ M]21 - JRG Pruszków
GCBA 9,5/56 Scania 581[ M]25 - JRG Pruszków
GCBA 5/24 Mercedes 589[ M]53 - OSP Biskupice

Policja
Pogotowie Energetyczne

Strażacki.pl

Czytaj również

https://diponegoro-pahlawan.perpusnas.go.id/slot-gacor/ http://www.pssp.ru/ Slot88 https://www.hettstedt.de/ http://maebashi-cci.or.jp/ Slot Dana Slot77 https://rguts.ru/ Visitorbet