Buków: Wypadek drogowy

Buków: Wypadek drogowy

W dniu 18 czerwca 2013 roku o godzinie 16:40 Strażacy z OSP Ujazd zostali powiadomieni przez Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego w Tomaszowie Mazowieckim o wypadku drogowym w miejscowości Buków (gmina Ujazd). Po kilku chwilach od alarmowania do zdarzenia wyjechały dwa zastępy ratowniczo-gaśnicze (średni i lekki).

 

Po przybyciu na miejsce zdarzenia i rozpoznaniu okazało się, że doszło do czołowego zderzenia autobusu szkolnego z samochodem osobowym. Autobus szkolny jechał już bez dzieci i z tego pojazdu została ranna tylko nauczycielka.

Drugi samochód po uderzeniu został odbity i wpadł do rowu. Aby wydostać rannego mężczyznę trzeba była użyć sprzętu hydraulicznego. Kierowca z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala w Tomaszowie Mazowieckim. Droga na czas prowadzenia działań była całkowicie zablokowana, a Policja wyznaczyła objazdy. Działania przybyłych na miejsce strażaków polegały również na usunięciu z jezdni pozostałości aut oraz neutralizacji rozlanych płynów eksploatacyjnych.

Siły i środki:

OSP UJAZD
FIAT DUCATO 2,8 JTD GBLM 0,2/0,4
STAR 244 2,5/8
JRG TOMASZÓW MAZOWIECKI
SCANIA P360 GCBAPr 4/32
SLRt

{ rsmediagallery tags="20130618_bukow_wypadek_drogowy"}

Strażacki.pl

Czytaj również

https://diponegoro-pahlawan.perpusnas.go.id/slot-gacor/