Czarny Sad

Czarny Sad: Auto uderzyło w drzewo. Nie żyją dwie osoby

Czarny Sad: Auto uderzyło w drzewo. Nie żyją dwie osoby

18 maja 2023 roku na drodze krajowej nr 15 w miejscowości Czarny Sad (gmina Koźmin Wielkopolski) doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego.

Strażacy zgłoszenie otrzymali o godzinie 02:55. Do zdarzenia zostały skierowane dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Krotoszynie oraz dwa zastępy z jednostki OSP Czarny Sad. Do zdarzenia udał się również komendant powiatowy PSP w Krotoszynie st. bryg. Marek Kalak.

Z ustaleń wynika, że samochód osobowy uderzył w drzewo i znajdował się na boku w rowie. Wewnątrz znajdowały się dwie nieprzytomne osoby (kobieta i mężczyzna), z uwagi na bardzo dużą deformację bryły pojazdu dostęp do osób poszkodowanych był ograniczony.

Strażacy zabezpieczyli i oświetlili teren działań następnie ustabilizowali bryłę pojazdu i przy wykorzystaniu narzędzi hydraulicznych przystąpili do wykonywania dostępu do osób będących w środku. Osoby ewakuowane ze strefy zagrożenia zostały przekazane personelowi medycznemu. Niestety z uwagi na poniesione obrażenia Kierujący Akcją Medyczną odstąpił od medycznych czynności ratunkowych.

Zdjęcia: KP PSP Krotoszyn, OSP Czarny Sad
Źródło:KP PSP Krotoszyn

Strażacki.pl

18 maja 2023 roku na drodze krajowej nr 15 w miejscowości Cz

Galeria

Czytaj również

https://diponegoro-pahlawan.perpusnas.go.id/slot-gacor/