Łysa Góra

Dramatyczny wypadek. Na wysokości kilku metrów samochód uderzył w 3 drzewa

Dramatyczny wypadek.  Na wysokości kilku metrów samochód uderzył w 3 drzewa

Do dramatycznego w skutkach wypadku doszło dzisiaj (10.03) około godziny 1 w nocy. Na Drodze Wojewódzkiej nr 993 samochód osobowy wybił się w powietrze i uderzył w kilka drzew. Do szpitala trafiły 4 młode osoby.

Służby ratunkowe zostały powiadomione o zdarzeniu około godziny 1. w nocy. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że do wypadku doszło w Głojscach, lecz chwilę później strażacy z OSP Dukla powiadomili, że wypadek ma miejsce na granicy powiatu krośnieńskiego z jasielskim w miejscowości Łysa Góra.

Kierujący samochodem honda civic jadąc w stronę Nowego Żmigrodu, z niewiadomych dotąd przyczyn zjechał z jezdni, wjechał do rowu i wybił się z mostka w powietrze. Na wysokości kilku metrów samochód uderzył w 3 drzewa. Przeleciał tak około 30 metrów. W wyniku wypadku 4 osoby w wieku około 20 lat (2 kobiety w stanie ciężkim i 2 mężczyzn z lżejszymi obrażeniami) zostały przetansportowane do szpitali w Jaśle i Krośnie. Ruch na DW993 był zablokowany.

Na miejscu zdarzenia działania ratownicze prowadziły jednostki z: JRG Krosno (Scania i Unimog), JRG Jasło (Mercedes), OSP Dukla (Mercedes) i OSP Łysa Góra (MAN), medycy z jasielskiego i krośnieńskiego pogotowia ratunkowego oraz policjanci KP Dukla i KPP Jasło.

Info/foto dzięki uprzejmości Krosno112

Strażacki.pl

Do dramatycznego w skutkach wypadku doszło dzis


florian v3

Koszulka strażacka 4F

etui strazackie na telefon


Galeria

Czytaj również

blog comments powered by Disqus