Kaczorów: Wypadek samochodowy

Kaczorów: Wypadek samochodowy

Wczoraj, tj. 19 sierpni br. około godz. 14.30 na drodze krajowej nr 3 w Kaczorowie na ul. Jeleniogórskiej doszło do zdarzenia drogowego. Jadące w kierunku Jeleniej Góry BMW, podczas manewru wyprzedzania, prawdopodobnie wpadło w poślizg i uderzyło w nadjeżdżający z góry IVECO z przyczepą. W wyniku zderzenia najbardziej ucierpiała podróżująca ze swoim ojcem pasażerka BMW.

Kobiecie dopiero po pół godzinie udzielono pomocy, gdyż tyle czekano na karetkę która przybyła z Jawora. Na miejscu poszkodowanej założono kołnierz ortopedyczny i zabrano ją do szpitala. Pozostałym uczestnikom zdarzenia nic się nie stało. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Około półtorej godziny droga była zablokowana, co spowodowało ogromne korki na tej trasie aż do Radomierza. O godz. 16.00 ruch w obie strony został przywrócony.

Zachęcamy wszystkich przejeżdżających przez Kaczorów do zachowania wzmożonej ostrożności, ponieważ droga krajowa nr 3 na tym odcinku jest wyjątkowo śliska. Jak twierdzi jeden z mieszkańców Kaczorowa, w miejscu dzisiejszego zdarzenia drogowego niejednokrotnie już dochodziło do kolizji na nowo wybudowanym odcinku. Prawdopodobnie droga jest nieprawidłowo wyprofilowana.

{ rsmediagallery tags="20130820_kaczorow_wypadek_samochodowy"}

Strażacki.pl

Czytaj również