Kalisz: Pożar samochodów

Kalisz: Pożar samochodów

Dzisiaj, 28 sierpnia br. w godzinach nocnych w Kaliszu miał miejsce pożar samochodów. Do zdarzenia doszło przy ulicy Widok. Na parkingu przed jednym z bloków audi z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zaczęło się palić. Nadpalony został też bok zaparkowanego obok fiata seicento.

Pożar wybuchł około godziny 3.30 nad ranem. Na miejsce przyjechały dwa zastępy straży pożarnej. Okazało się, że płonie wnętrze jednego z aut. Strażacy ugasili ogień przy pomocy prądu piany ciężkiej.

W wyniku pożaru doszczętnie spłonęło wnętrze audi. Płomienie były na tyle duże, że nadpalony został też bok fiata seicento zaparkowanego obok. Audi niemal doszczętnie poszło z dymem. Straty wstępnie oszacowano na kilkanaście tysięcy złotych.

Okoliczności pożaru wyjaśnia teraz policja, która powołała biegłego, aby ustalił konkretną przyczynę pojawienia się ognia. Nie jest wykluczone, że audi zostało podpalone.

Siły i środki:
341[ P]21 - GBA 2,5/25 MAN TGL 12.250/Stolarczyk - JRG 1 Kalisz
341[ P]25 - GCBA 4/24 - Star (AutoSHL) - JRG 1 Kalisz
Policja

{ rsmediagallery tags="20130828_kalisz_pozar_samochodow"}

Strażacki.pl

Czytaj również

https://diponegoro-pahlawan.perpusnas.go.id/slot-gacor/ http://www.pssp.ru/ Slot88 https://www.hettstedt.de/ http://maebashi-cci.or.jp/ Slot Dana Slot77 https://rguts.ru/ Visitorbet