Krotoszyn: Wypadek motocyklisty z Roverem

Krotoszyn: Wypadek motocyklisty z Roverem

Dwudziestojednoletni mężczyzna kierujący motocyklem Honda został poszkodowany w wypadku do jakiego doszło w środę 24 lipca 2013 roku. Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do Stanowiska Kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie  o godzinie 13:52.

Do zdarzenia Dyżurny Operacyjny Powiatu wysłał samochody: ratownictwa technicznego oraz gaśniczy z JRG PSP Krotoszyn. Po dojechaniu na miejsce zdarzenia Kierujący Działaniem Ratowniczym w przeprowadzonym rozpoznaniu ustalił, że na prostym odcinku drogi krajowej nr 36 motocyklista uderzył w bok samochodu osobowego skręcającego na posesję. Poszkodowany kierowca motocykla znajdował się pod opieką Zespołu Ratownictwa Medycznego. Samochód osobowy biorący udział w zdarzeniu blokował jeden pas jezdni, a motocykl znajdował się na chodniku w miejscu nie stwarzającym zagrożeń.

Kierujący samochodem osobowym Rover 200 nie odniósł żadnych obrażeń. Działania na miejscu zdarzenia polegały na zabezpieczeniu  terenu , odłączeniu akumulatorów  w rozbitych pojazdach, oraz  usunięciu z jezdni pozostałości po zdarzeniu. Działania trwały ponad godzinę i zakończyły się o 14:51.

 

{ rsmediagallery tags="20130725_Krotoszyn_wypadek_motocyklisty_z_Roverem"}

Strażacki.pl

Czytaj również